Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek erröl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erröl?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 10 hónapos cserediák programon veszek részt Amerikában. Ugyanakkor Magyarországon, az utolsó pár hónapban összejöttünk egy lánnyal. Ö is tudta, hogy elmegyek majd, és olyanokat mondott, hogy még a távkapcsolatban is benne lenne, és az utolsó hetet azt komplett együtt töltöttük. A leges legutolsó estémen is vele voltam, a családommal együtt, ott vacsorázott nálunk stb. Ezen az estén elmondta, hogy neki én vagyok a legtökéletesebb fiú akit ismerek, és jobbat nem is szeretne nálam. Sajnos szakíanunk kellett, mert 17 évesen még nem állnánk készen távkapcsolatra, és az itt töltött 10 hónapomat élvezni szeretném, nem pedig a lány miatt siránkozni. Ezt ö vetette fel, hogy talán ez lesz a legjobb mindkettönknek. ma van 10 napja, hogy kijöttem, és úgy volt, hogy tegnap telefonálunk, erre a megbeszélt idöben, küldott egy snapchatet, hogy egy fiúval fekszik az ö saját ágyában, és azon röhög, hogy a srác a kutyájával játszik. Èn kiakadtam,egyrészt megbeszéltünk valamit, és egész nap arra vártam, hogy beszélhessünk, és még en vagyok a hibás, mert, hogy csak mondott egy körülbelüli idöpontot. Èn mondtam le egy csomó programot aznapra. egy hete még halálosan szerelmes volt, most meg már mással van. Amint elmondta, már együtt is vannak pár napja. Èn nagyon kiakadtam, de a lány szerint nincs ezzel gond, mert nem áll meg az élet, attól, hogy nem vagyok itt. Èn megértem, hogy akar valaki mást, nem lenne ezzel gond pár hónap múlva. De egy hétre rá összejön egy fiúval, ez szerintem eléggé durva. Nektek mi a véleményetek erröl?



Bocsi nincs hosszú ö meg ü betüm.



2018. aug. 12. 01:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: Nem érdemel meg.

Sajnálom, hogy miközben ő boldogan éli tovább életét, te ezen kattogsz, de nem éri meg az elvesztegetett idő.

Nyilván megy tovább az élet, de nem hiába tetted fel a kérdést. Jól látod hogy milyen ez a lány valójában. Legyen boldog a barátjával, te meg legyél boldog, mert Amerikában vagy.

Élvezd ki és próbálj meg tovább lépni. :)

2018. aug. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Nem érdemled meg és sajnálom hogy egy ilyen gerinctelen alakkal hozott össze a sors aki ilyeneket művel.

Remélem elmondtad a szüleidnek és ők meg beszéltek az övével ( ha már úgy is együtt voltatok mind utolsó nap) biztos lelohadna az a fene nagy boldogságuk. :D

Na de ezt félre téve nyugodj meg ennél a csajnal csak jobbat találhatsz csak ne foglalkozz vele egyáltalán tiltsd le vagy valami most kint vagy Amerikába annak pedig élvezd ki minden percét. Nem mindenkinek adatik meg ilyen lehetőség. Ha meg hazajottel zárd ki az életedből ezt a szánalmas embert.

17/L

2018. aug. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

" Sajnos szakíanunk kellett, mert 17 évesen még nem állnánk készen távkapcsolatra,"


Ezt jól láttad, be is igazolódott.


Ha megbeszéltétek a szakítást, nem lehetne felé elvárásaid

2018. aug. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
HA annyira akarta volna h boldog legyél Amerikában akkor legalább nem küldte volna el a snapchetes videót!!Nem érdemel meg téged!!Lehet csak kihasznált!!:(És megjátszotta magát neked és a szüleidnek!!:(Kitartást a további keresgéléshez!!
2018. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miután szakítottunk megbeszéltük, hogy tartjuk a kapcsolatot, és ha lesz valakije is ez idö alatt, attól még ugyan úgy barátok maradunk. Èn mondtam neki, hogy az a fontos nekem, hogy boldog legyen, akkor is ha nem velem van. Amióta barátja van, már nem is mond magától semmit, meg csak ilyen félszavas válaszokat ad. Èn nem erölködom tovább, igaz, hogy nem kell ez az egész távkapcsolat dolog, és fordított esetben én is ezt tenném, hogy keresek mást, de egy hét? Aznap pont amikor összejöttek, megkérdeztem töle, hogy érez-e még valamit irántam, én elmondtam neki, hogy még szeretem, és olyan túl gyorsan nem is leszek rajta túl, ö meg annyit mondott, hogy nem azt mondja, hogy szeret, de nem is vagyok neki közömbös. Szóval ennyit róla. Nagyon gáz. Aztán elsö héten itt, kavarhattam volna egy buliban egy lánnyal, de nem tettem, mert még csak egy hete, hogy szakítottunk. Ö következö nap jött össze a fiúval. Elmondtam neki, hogy miatta nem kavartam azzal a lánnyal a buliban, mire annyit mondott, hogy "hát igen, mások vagyunk". Szerintem nagyon-nagyon gáz.
2018. aug. 12. 17:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ezt a lányt, nem ér ennyit. Nyilván nem volt beléd szerelmes (sajnos), szóval a fejed tetejére is állhatsz, nem lesz ez másképp. Próbáld magad jól érezni kint, és ne gondolj erre a.... hölgyeményre.
2018. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom, te is ugyanúgy gondoltad, mint ő, hogy nem álltok még készen arra, hogy életetek végéig legyetek egymásnak. Nem értem igazán: a lány ugyanazon a vacsorán egyszer azt mondta, hogy nálad jobbat nem tud elképzelni, és ugyancsak ő azt mondta, hogy nem áll készen egy távkapcsolatra? Vagy azt inkább te mondtad? Mert ha te mondtad, akkor nem csoda, hogy összejött egy új fiúval, vagy lehet, hogy nem is jött össze senkivel, csak azt akarja mutatni, hogy nincs egyedül, hogy bosszantson v. hogy féltékennyé tegyen. Lehet, nem is volt ott senki az ágyában. De tényleg 17 év az nagyon korai, csodálkozom is a szüleiden, vagy inkább a lány szülein, hogy megengednek egy ilyen kapcsolatot ilyen fiatalon.
2018. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem ezt a lany mondta, hogy neki en vagyok a tokeletes, de tavkapcsolatot se szeretne, mert 10honapig nem akar gyotrodni, es sirankzoni utanam, es ez kolcsonos. Amugy megbeszeltuk a dolgot, az uj baratjaval elvannak, de ram is hagy idot, es megbeszeltuk hogy nem fogunk napi szinten beszelni, mert nem akarjuk, hogy ujra feljojjenek a regi dolgok. Az lett a vege, hogy baratok maradunk, es ha addig neki nem lesz mas, akar ujra is osszejohetunk, de legrosszabb esetben is csak baratok maradunk. Azora kibekultunk, de igazabol nem nagyon erdekel a lany maganelete mar, mar csak azert beszelgetek vele, mert kedves, meghallgat, es mindig van mirol beszelnunk.
2018. aug. 13. 21:32
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ideje becsajozni Amerikában!:D
2018. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Ilyen kis qrvát szimbolikusan rúgd picurkán, s többet szóba se állj vele!
2018. aug. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!