Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan fiúk/lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan fiúk/lányok akik csak titokban tudnak találkozni a párjukkal?

Figyelt kérdés
Ha vannak légyszíves írjátok le akár válaszban vagy üzenetben, hogy miért kell titokban és, hogy oldjátok meg a talikat, mennyit veszekedtek stb. Sokat jelentene, ha tudnám, hogy nem csak én vagyok ilyen sz*r helyzetben..

2018. aug. 12. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Szüleim miatt, nem akarom hogy az egész család erről pofázzan. Ugy oldom meg hogy azt hazudom hogy haveromhoz megyek
2018. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. szüleim nem kedvelték a lányt ezért taliztunk titokba, kolis voltam könnyű volt megoldani

2. a lányhoz kicsit idős voltam 3 év volt köztünk, ő egyke gyerek, én meg az első pasija voltam, szüleinek lassan adagolta be, hogy egyáltalán létezek és alakulnak a dolgok

közbe titokba találkozgattunk, neki a barátnői falaztak, hogy mikor kivel van

de utána találkoztunk az apjával :D de nem volt gond, szimpi voltam neki

2018. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Régebben velem is ez volt. Fiatalabb volt a lány, ezért szülei előtt titok volt, ha találkoztunk akkor kitalált valamit. Végül pár hónap után rájöttek szülei és vége lett, meg messze is laktunk egymástól. Viszont veszekedések nemnagyon voltak, csak hát mivel messze lakott nem találkozhattunk minden nap.
2018. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!