Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek együtt azok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek együtt azok, akik között láthatóan "izzik a levegő"?

Figyelt kérdés
Több párost is láttam, akik szinglik és érezhetően meg van köztük a kémia, csak egymással viselkednek így, flörtölgetnek, stb. De még sincsenek együtt. Miért? Mi ennek az oka?
2018. aug. 12. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor hozzd őssze őket 😂
2018. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jajj nem vagyok én olyan...😂
2018. aug. 12. 17:26
 3/9 anonim ***** válasza:
megpróbálhatnád!! :D
2018. aug. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted csak szerencsétlenek, és bátorítani kéne őket?
2018. aug. 12. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megvan közöttük a kémia, de mondjuk személyiségben, életmódban, világnézetben stb nem passzolnak össze, nem tudnának egy komoly párkapcsolatban lenni egymással. Velem is volt ilyen, és másokat is ismerek, akikkel ez volt a helyzet.
2018. aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Félénk, nem mer lépni, etc..
2018. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szimplán idióták? :-D

Bár nekem is volt ilyen egy lánnyal. Az ismerősök akik láttak minket együtt azt hitték szerelmesek vagyunk mert ùgy látták hogy "izzik " a levegő.

A vicc hogy én tényleg az voltam titokban, de a csaj csak jó barátnak tartott 😂

2018. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Voltam így egy pasival, nagyon jól megvoltunk, tényleg izzott köztünk a levegő, annyira levett a lábamról, meg annyira oda volt értem, hogy én még ilyet soha nem láttam, nem fogok még egy olyan pasival találkozni, mint ő soha...

Viszont azon kívül, hogy csókolóztunk párszor, meg aludtunk egymás mellett, semmi több nem volt.

De elszúrtuk, nem jöttünk össze, igazából magam sem tudom miért. Én is oda voltam érte, hiába mondták azt, hogy inkább ne kezdjek vele.

/L

2018. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet, hogy b.zik!
2020. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!