Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg ennyire vagány/m...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg ennyire vagány/menő lenne? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na akkor több fiú ismerősöm amikor megtudta azt mondta hogy vagányság arra hogy kétsoros görkorizok. Tényleg ennyire menő lenne?

Köszi hogy elolvastad:)



2018. aug. 13. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi extra, bar jo dolog hogy sportolsz. 18/F
2018. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy került ez a tini kapcsolat rovatba'?
2018. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel,tényleg nem nagy kunszt.De ha mondjuk egy bázisugrásról lenne szó,na akkor elismerem hogy extrém sportot űzöl
2018. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez most full olyan volt mintha a volt osztálytársam mondta volna :D Anna te vagy az? :O
2018. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Nálam reflexszó a menő, ha valaki mond valamit mindig ezt válaszolom, olyan ez mint mikor valaki "aha"-zik.

Igaza volt annak aki a bázisugrást hozta fel, arra "aztaqrva"-t mondanék, mert az tényleg király.

De persze jó dolog hogy sportolsz.

2018. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi különös. Akkor már inkább deszkázás.
2018. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

lány vagy??

háth, figyelj :D

én nem esnék tőle hasra, ha azt mondod tudsz főzni (még ha nem is profi szinten) na akkor le vagyok nyűgözve :) vagy ha szoktál takarítani vagy mosogatni

az ilyen házias csajok jobban imponálnak


én is látok pár gyereket görkorizni vagy kördeszkázni, nem igazán tartom a "menő" kategóriába, nem szégyen meg semmi, inkább közönbös

2018. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kétsoros az a retro cucc? :D Az tényleg menő. Nem vagány, mert az mást jelent, de azért menő. :D Én legalábbis szeretem, meg azt is, ha valaki űzi még ezeket a "régimódi" sportokat, és nem azzal a kicseszett hoverboarddal tolja.
2018. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Számomra menőbbnek számít a gördeszka vagy a motor :D A görkorizást én elég kislányosnak tartom, de én mindezt lányként írom, szval nem egyezik meg a fiúkkal a gondolkodásom :D
2018. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!