Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért láttamozzák le amit írtam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért láttamozzák le amit írtam?

Figyelt kérdés

Igazából ez fiúkkal is és lányokkal is megesik, hogy visszaírok és ők meg csak megnézik.Nem mizuzok, hanem rendesen témát találok és érdeklődő vagyok.Mostanában azt néztem, hogy sorra egymás után van vagy 5-6 olyan üzenet amit csak leláttamoztak és pedig meséltem én is és kérdezek ha valami érdekel.

És nem évente írok vissza az embereknek.

Meg általában én keresem az embereket és engem ne keresnek.Nem halok ebbe bele, de szeretném kideríteni az okát, hogy mi lehet a baj velem.

16/L


2018. aug. 13. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, általában azért mert nem akarnak beszélgetni (mondjuk nekem pocsék szociális készségeim vannak:( )17/f
2018. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert unalmas vagy
2018. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
*láttam*
2018. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy unalmas lenne de nem tudhatjuk nyílván. Nekem is az osztálytársaim csak akkor írnak vissza (a fiúk) ha ezt ítom:szia fortniteozunk? Szia gtazunk? Amúgy nem írnak vissza a legtöbben kivéve 1-2 ember. De ha osztály csoportba írok akk válaszolnak (mindig más de főleg fiúk)


L

2018. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én nem tudom mi lehet ennek az oka, lehet hogy mások számára unalmas vagyok.

Viszont én nem egyszavas válaszokat adok és én inkábba a komoly témákról szeretek beszélgetni, mert engem sok minden érdekel.

2018. aug. 13. 22:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Annnyi a baja, hogy nem erdekli azt amirol meselsz, szimplan leszarja.
2018. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem.

Hát akkor nem is tudom, hogy hol kéne olyan emberekkel ismerkednem akiket érdekel az ami engem is.

Már próbáltam olyat is, hogy olyan valakikkel összeismerkedni akik ugyan olyan zenét szeretnek, de ők is csak leláttamozzák.

Ha pedig gamerekről beszélünk úgyszintén.

2018. aug. 13. 23:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kiboostolsz dájmond 3-ba akkor beszélek veled minden nap akár ilyenkor is ikszdé
2018. aug. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen játékokkal szeretsz játszani? Pl. ha Fortniteozol, és igenis jól tolod, akkor kitehetsz egy kepet, és megkérdezheted, mi milyen szinten tolja a játékot.

Rengeteg fortniteos face csoport van, oda beléphetsz.. És hátha ott.

Ugyanígy Clash Royalelal pl, GTA, Far Cry, ilyenek

2018. aug. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!