Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha még 1 hónap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha még 1 hónap után is fáj a szakítás?

Figyelt kérdés

Na szóval egy lány úgy dobott ki engemet, hogy hülyített hogy mennyire szeret meg minden.

Majd váratlanul bejelentette, hogy vége.

Fél éves kapcsolat volt mégis nagyon fáj.


Azóta felkerestem az egyik ismert exét akit állandóan szidott amikor együtt voltunk. Ő elmesélte hogy én vagyok az ötödik srác akivel ezt eljátszotta.


Mindig keres egy-egy különböző személyiségű fiút és mindig teljesen hozzáigazodik majd végül kidobja.


Mindenkinek olyanokat mond, hogy ő az első olyan valaki akit igazán szeret meg ő semmi jeleket nem mutat hogy szakítani szeretne.


Valahogyan azért fáj, mert teljesen beleéltem magamat a kapcsolatba és teljesen normálisnak tűnt a lány és nagyon szerettem.


Már elkezdtem elég sok lánnyal ismerkedni, de valahogyan nem tudom túltenni magamat rajta.

Valahogyan ő ügyesen hódítótt meg engemet és egyik lányt sem találom érdemesnek arra, hogy az ő méltó utódja legyen.



2018. aug. 14. 10:44
 1/4 anonim válasza:
Saját magadból csinálsz hülyét.
2018. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 hónap még nem olyan hosszú idő. Tudom, elég klissé, de majd az idő rendbe hoz mindent. Egyszer úgyis jön egy lány, aki majd tényleg méltó lesz hozzád, nem fog átverni mint ő.
2018. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy honap tenyleg keves, ez most meg normalis. Majd 3honap mulva, vagy fel ev mulva lesz valtozas.
2018. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
en 8 honapja szakitottam a baratommal majdnem 2 eves kapcsolatról van szo, es o volt nekem az elso... barmilyen fiuval vagyok o mindig eszembe jut ennyi ido utan is es gyakran hianyzik is, de rajottem hogy felesleges lenne ujra kezdeni mert okkal lett vege. neked is csak azt tudom mondani hogy eld az eleted gondolom fiatal vagy meg, nagyon sok lany vár meg rad, es nem biztos hogy mindenkibe szerelmes leszel akibe kene, sőt😄
2018. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!