Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándékot készítek a barátomna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékot készítek a barátomnak (akkor nyisd ki, ha. Leveleket). Viszont van egy pár kész boríték amihez nem sok ötletem van. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Például van olyan borítékom, hogy "akkor nyisd ki, amikor nem tudsz elaludni, rossz napod van, tudni szeretnéd mennyire szeretlek". Tulajdonképpen ezekhez nincs ötletem. Nem vagyok valami kreatív. Ehhez kérnék segítséget tőletek:))

2018. aug. 14. 15:36
 1/3 anonim válasza:
Kedvenc közös képeiteket bele tehetnéd lehet az tetszene neki. :)
2018. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Készítettem külön egy olyant, hogy nosztalgia levél:))
2018. aug. 14. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

találtam ezt az oldalt, szerintem jó dolgok vannak benne :)

2018. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!