Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hogy látjátok? Szerinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy látjátok? Szerintem nem gaz, ha egy kapcsolatban a fiu fiatalabb, es a lany esetleg idősebb 1 2 évvel. De ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Úgy értem mik a határok, és esetleg elvárások, mi az ami mindenképp fontos, mennyire legyen érett, es mik azok a dolgok amik szerintetek nem elfogadhatóak egy ilyen kapcsolatban, beleszamitva 1, 2, 3 év korkülönbséget.

20 alatti korosztályhoz szólok



2018. aug. 15. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, ha a fiú elég érett a lányhoz.
2018. aug. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Én azért nem akarok sohasem járni fiatalabb fiúval, merthát mivan, ha egy fiatalabb lányért fog otthagyni?
2018. aug. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én mikor 17 voltam, akkor volt egy nálam 2és fél évvel fiatalabb pasim, nagyon szerettem őt szakítottam vele hiszen kiköltöztek külföldre. Most 20 vagyok és nagyon mély nyomot hagyott bennem a mostani barátomat nem szeretem annyira mint őt. KB még mindig szerelmes vagyok belé. Nekem mindig is bejottek a nálam fiatalabb srácok. (bocsi hogy, 20 éves fejjel írok, de csak azért mert tudássam nem gáz egyáltalán.) ha furcsán néznek rád azt meg szard le, mert nem az ő életük hanem a tiéd.
2018. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. 1-5 év kutyát sem érdekel. Amúgy is a férfiak átlagéletkora rövidebb :)
2018. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van
2018. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz ha elég érett a fiú, az én barátom is fiatalabb, de külsőleg és belsőleg is érettebb a koránál. De úgy nem éri meg ha a lány neveli a fiút, egy kapcsolatnak nem arról kell szólnia.

De ha szeretitek egymást és jól megvagytok nem fog érdekelni senkit se az a pár év!

2018. aug. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az én párom 5 évvel fiatalabb nálam, imádom őt. Egyáltalán nem tűnik fel senkinek a korkülönbség, mert nagyon fiatalos vagyok én is és ő is. Kb. 15-16nak nézünk ki, nagy jóindulattal. Én eleve nagyon nehezen találtam magamnak párt, borzasztóan nehezen is működtek a kapcsolataim, mert túl mozgalmas és intenzív vagyok. Ő ugyanilyen, már irigylésre méltóan jól elvagyunk. Én is sokat gondolkoztam, mit fognak ehhez szólni, de életemben ennyire senki se szeretett mint ő, és már szerintem nem is fog. Ő már inkább a túl érett felfogású kategória a könnyedsége mellett. Soha senkit nem fogok én se ennyire szeretni. :)
2018. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!