Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha még 16 évesen nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha még 16 évesen nem volt pasim?

Figyelt kérdés

A barátaim közül mindenkinek volt már, de nekem még nem.

Ez eddig nem zavart de mostanában elgondolkodtam rajta:D

Igazából nem nagyon tudom miért, nem vagyok bunkó sem hisztis, igaz túl szép sem dehát na😂 szerintetek nagyon gáz vagy egyenlőre nincs vele baj?



2018. aug. 15. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, de csak akkor ha nem érzed magad egyedül.
2018. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Leírják majd huszan hogy nem gáz, amit te is tudsz. Levelekre meg nem válaszolsz, akkor mi értelme a kérdésnek?
2018. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Esetleg 30 évesen talán
2018. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem gáz :) én örülnék ilyen csajnak :)
2018. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, egyátalán nincs ebben semmi gáz :P
2018. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyesmi helyzetben vagyok :D Szerintem normális, ha ilyen az eszedbe jut. Még ráérsz, lehet csak azért nem volt még barátod, mert még nem találkoztál olyannal, aki igazán vonz. Csak azért, hogy legyen valakid nem érdemes összejönni akárkivel. Úgyhogy ezzel nincs semmi gond, majd idővel találsz valakit. Vagy lehet pont téged találnak meg.
2018. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minden 20 és azalatti lánynak üzenem, hogy ez egyáltalán nem gáz!

Sőt az lenne a gáz, ha csak poénból vagy gyakorlásból összejöttök valakivel és esetleg emiatt muszáj lenne összetörni valakinek a szívét, mert nem ilyen párt akartatok magatoknak.

Az olyan kapcsolatok amik ebben a korban alakulnak ki 90% hogy szakítás lesz a vége.

Egy fiúval kísérletezni meg nem fer és annak sincs értelme hogy kötöttségek nélkül mész bele egy kapcsolatba.


Ismerkedni szerintem még oké, hiszen arra is megvan az esély hogy az életed párját most fogod megtalálni, de erre csekély az esély és még nem is biztos hogy az akit most választanál.

2018. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Gáz! Másnak már 13 évesen van pasija. Örökké anyuci apuci kedvenc kisbabája akarsz maradni?? Még a végén azt fogják rólad gondolni hogy apakompexusod van :-D
2018. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Rokonlélek 😄 Inkább legyél egyedül, mint egy rossz párkapcsolatban. Sokan amúgy is csak "villognak" vele, hogy milyen jó hogy barátjuk van.

16/l

2018. aug. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17 vagyok és szintén nem volt még senkim. Kdrámázz, az jó😁
2018. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!