Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Mennyi taszito ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mennyi taszito ha egy lanynak vastag a karja?

Figyelt kérdés
Mindig is sportoltam, uszni szeretek nagyon. Szoval izmos is a karom (meg a hatam is szeles) de azert van rajtam felesleg igy a felkaromkarom lemerve 30cm. Ez mennyire merce a kulso idealban?

2018. aug. 16. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
A punci számít
2018. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy egy fiú a karod miatt nem fog veled összejönni ha arra kerül a sor

Ha meg igen akkor szellemileg sérült

Nekem viszonylag vékony a karom

A fülem meg a kezem egyenesen olyan mint egy gnóm manónak

De aki emiatt nem jönne velem össze vagy taszítanám

Nos, azt hát csak sajnálni tudnám hogy ilyen felszínes

Egyébként meg légy magadra büszke hogy sportolsz és izmosabb a karod mint némelyik fiúnak :) hidd el nem számít

2018. aug. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30 centis karral a fiúk egymást kiröhögni szokták. Az ilyen vézna középiskolásoké annyi. Lány esetében? Azért annyira az nem vészes, ugyan már, de idővel több ne legyen, arra figyelj. A 120 kilós konyhásnő rengő 50-es karja, na az taszító...
2018. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret, nem azt fogja nézni.
2018. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom talán olyan mintha egy jókora vaskos sonka kiverné a farkam.
2018. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!