Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, ti mit tennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel megismerkedtem egy buliba, aztán másnap találkoztunk de nagyon szégyellős voltam, ő pedig azt hitte, hogy nem akarok tőle semmit és megharagudott, bocsánatot kértem sokszor, utánna 1 napig ír 4 napig nem keres..nem értem mi van most...igérte ha hazajön találkozunk, holnap jön haza, de ma nem is írt, hogy akkor majd találkozzunk vagy valami..hagjam szerintetek ezt az egészet???

2018. aug. 16. 23:32
 1/2 anonim válasza:
Szerintem próbáld játszani az elérhetetlent te is. Ő is azt csinálja. Ne írj neki vissza rögtön ne keresd egy ideig és hidd el keresni fog.
2018. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MessorKing18 ***** válasza:
Adom az elsőt.
2018. aug. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!