Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez leszólításnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez leszólításnak számít?

Figyelt kérdés

Egy ideje egy sráccal szemeztem. Ha valahol összefutortunk, mindig néztük egymást, egy ilyen alkalommal el is mosolyodtam, erre ő visszamosolygott, ezután mindketten egyszerre akartunk kimenni az ajtón és ott rám köszönt. 2 hét múlva újra találkoztunk és láttam hogy beszél a haverjaival, aztán néz rám. Ezután ahol álltam a folyosón, ő is arra sétált, és megállt előttem aztán mondta hogy valahol már találkozhattunk szerinte. És utána beszéltünk picit.

17/L


2018. aug. 17. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A srácnak nagyon bejősz :D, merjetek lépni először is :)
2018. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írd majd meg h milett!!!szurkolok:D
2018. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!