Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem szakítani akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem szakítani akarok barátnőmmel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
4 hónapja találkoztunk először és szinte egyből egymásba szerettünk. Azóta 3 hónapja járunk és nagyon szeretjük egymást. Az a probléma hogy az én önbizalmam és önbecsülésem egyre jobban gyengült. Mindig is problémáim voltak ezzel de amikor összejöttünk akkor elég magabiztos voltam és élettel teli. De azóta magamba fordultam, a barátaimmal is romlott a kapcsolatom, visszafogottabb lettem és szomorú. Főleg azért mert érzem h ez rá is kihat, amit én mondtam is neki de ő azt mondja h nagyon szeret és csak velem akar lenni. Ez jól esik de félek h egy idő után meg fogja ezt unni vagy ha nem úgy érzem egy másik fiúval boldogabb lenne. Én nagyon szeretem őt de így nagyon rosszul érzem magam és nem tudom hogy így össze tudom e magam szedni :/

2018. aug. 17. 21:54
 1/5 MessorKing18 ***** válasza:
Tedd szt amit akarsz
2018. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MessorKing18 ***** válasza:
Azt
2018. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is próbáld vele megbeszélni hogy mi a bajod és próbáljatok együtt megoldást keresni ha nem megy és nem leszel jobba tőle akkor szakíts. Inkább ne legyen kapcsolatod de boldog leszel.
2018. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Őmiatta lettél boldogtalan? Vagy ez csak pusztán érzelgős/érzékenység? Ő most akkor rossz hatással van a lelkivilágodra; lehúz, és lehangol? Mert mielőtt összejöttél vele, egy boldog, szabad ember voltál, aki nem volt elköteleződve senkinek, így arra jártál-keltél, amerre szerettél volna? Nyomaszt ő téged? Rossza közelsége? Kellemetlen, kényelmetlen?
2018. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dugd meg mégegyszer és fogd a nyuszira!
2023. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!