Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem ír rám magától...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem ír rám magától, de amikor én írtam akkor hosszan válaszolt és kérdezett is akkor nem érdeklem és csak kedves vagy lehet, hogy nem szeret facebookon beszélgetni és azt várja hogy hívjam el valahova?

Figyelt kérdés

Már pár éve ismerjük egymást, de élőben sosem beszéltünk és most egy pár hónapja már nem láttam, ezért gondoltam ráírok. Amikor találkoztam vele akkor sok jelből arra jutottam, hogy én is tetszhetek neki.


A beszélgetésben hosszan válaszolt (volt hogy az egész képernyőt elfoglalta az üzenete) és kérdezett is sokat, soha nem adott egy szavas válaszokat. De ha befejeztük a beszélgetést akkor, ha én nem írok rá ő nem ír rám.


Igazából simán el tudom képzelni róla, hogy nem facebookon akar ismerkedni, hanem élőben de azért néha írhatna ő is.


Mindketten 20 évesek vagyunk.


2018. aug. 19. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy szégyenlős lánnyal van most dolgod, de ha kezdeményezel, akkor "megnyílik".

Lehet, hogy már van valakije, csak ezt nem kürtöli szét a világnak.

Az is lehet, hogy nem tetszel neki, de nem adja ezt a tudtodra.

2018. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
No és az is lehet, hogy egyedül érzi magát, de annyira nem vagy érdekes számára, hogy keresse a kapcsolatot.
2018. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy szeretne ha megkuzdenel erte, ha kozombos lennel akkor nem irna regenyeket.
2018. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt várja, hogy elhívd valahova.

Először hívd el valahova csak barátként, de ne legyen nyilvánvaló, hogy barátzónában van...aztán, ha jól elvoltatok és megvan a "szikra" akkor hívd el egy rendes randira.

2018. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előben szeretne ismerkedni. Több éve ismeritek már egymást és még nem hívtad el sehova? Lehet, hogy úgy gondolja, nem akarsz tőle semmi komolyat (ha egyszer nem hívod randira..) ezért ő sem töri magát.
2018. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!