Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, gondolom, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, gondolom, de miert zavar?

Figyelt kérdés

Barátnőm sokkal másabb, ha a baratnjivel van es levagyok szarva.. Tok rosszul erzem magam..

Barátnőm olyankor elegge fellazul minden téren.


2018. aug. 19. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt kifejtened pontosabban?
2018. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, én ha elmegyek valahova barátnőmmel, és barátnői is jönnek, ugyanúgy foglalkozik velem, és egyaltalán nem sz@r le. Mondjuk ő néha kifejezetten a barátnőivel elszokott menni. Szerintem szegyell téged.
2018. aug. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Leszarva és kitolva érzem magam.

Okay, hogy lányok meg stb de akkor is.

Akkor ugy viselkedik barátnőm mintha mas valaki lenne, nem nagyon hiányol, ha nem vagyok ott, akkor oda se jon hozzam valamiért rosszul esik meg az a helyzet h kedvem sincs akkor senkihez.

Most is hívták ki de ahh inkabb nem tok leszarva erzem magam..

Lehet itt velem is a baj..

Nem tudom ugy erzem itt akar meg a kapcsolatunkat is baj lehet.

Meet ha nincs itt senki tok mas barátnőm.

2018. aug. 20. 13:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Lehet melletted még nem mer/tud annyira felszabadulni mint a barátnőivel.
2018. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1,5 éve
2018. aug. 20. 14:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a 1,5 év alatt végig így volt? Akkor is így van, ha veletek van esetleg valamelyik barátnő pasija? Szerintem az a helyzet, hogy nem szeretné, hogy a barátnői érezzék magukat kívülállóként, ha te ott vagy, de persze azt már nem veszi észre, hogy így te érzed magad annak.
2018. aug. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nem volt valaha valami közöd valamelyik barátnőjéhez? Nem az exed valamelyik vagy ilyesmi? Túl sok dolog lehet és kevés a konkrét infó.
2018. aug. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem nem volt semmi ilyen.
2018. szept. 3. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!