Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak a barátomnak névnapj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak névnapjára?

Figyelt kérdés
Nemsokára 1 éve leszünk együtt. A névnapot annyira nem veszem komolyan,inkább a születésnapokat. A csoki nagyon sablonos már,viszont olyan nagy dolgot se szeretnék neki adni. Tudtok adni ötleteket?
2018. aug. 20. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Boldog Névnapot, meg egy puszit. Nekem túlzás lenne, ha névnapra ajándékot kapnék.
2018. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha hord ilyeneket, akkor egy bőr karkötő. Nem drága, de szimbolikus.
2018. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én se verem nagy dobra a névnapot. De tőle kaptam virágot meg csokit,szóval szarul érezném magam ha én semmit se adnék neki
2018. aug. 21. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még virággal is kedveskedik neked az jó lélekre vall ám, úgyhogy szerintem valami kis aprósággal azért lepd meg. Valami olyasmivel ami neked is kedves, ez lehet akár egy süti, vagy vacsorameghívás közös selfivel.

Én ennek örülnék.)

2018. aug. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!