Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan viselkedtek egy olyan lánnyal, akit csúnyának találtok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem az ilyen kérdéseteket,főleg azért mert csúnya lány nem létezik (mindenkinek más az ideálja, és ezzel mindent elmondtam). Ismerkednék vele, és ha szimpatikusnak találnám mehetne a barátzonába :)
2018. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Számotokra csúnya, úgy értettem :)

De egyáltalán mi visz rá, hogy megismerd?

2018. aug. 21. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom a személyisége miatt ismerné meg, nem minden a külső...
2018. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, akkor például suliban tetszik neked egy lány, akkor vele beszélgetsz, az ő társaságát keresed, nem? Azért, mert tetszik. De miért ismerkedsz egy olyan lánnyal, aki szerinted csúnya?
2018. aug. 21. 15:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalat és önbizalom miatt, lehet csúnya ha még is idáig eljutott erre csak ezt tudom mondani.
2018. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de ez annyira, de annyira felszínes hozzáállás...

Oké, én már nem vagyok tini, (és persze nem kétlem, hogy vannak, akiknél a külső az egyetlen szempont,) de én soha nem az alapján ismerkedtem, barátkoztam, beszélgettem egy lánnyal, hogy külsőre hányasra tudnám értékelni. Aki jó fej, érdekes személyiség, vagy egyszerűen csak aranyos, azzal szívesen beszélgettem. Én sokkal vonzóbb egy kicsit "csúnya", de szerethető, kedves, és aranyos lány, mint egy tök uncsi, öntelt 10/10-es szupermodell.

Életem legszebb szerelmét szalasztottam volna el, ha szóba se állok azzal a lánnyal, csak mert kicsit "csúnya".

2018. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy bárki csúnya lenne. Max nem az esetem. Attól még nem csúnya, mert lehet, hogy valakinek pont ő az esete.


Ha valaki nem az esetem, azzal jó barátok tudunk lenni.

2018. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 $$$$$ ***** válasza:
Jaja. Csúnya lány nincs. Mert mindenki tetszik valakinek. Nekem is van jó pár lánybarátom. Aki nem testtszik de sokat vagyok velük mert jó fejek ergo lány barátaim. Tehat attol medt valaki nem tettszik még ugyanúgy normalisan viselkedek vele...
2018. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csúnya...vagyis inkább azt írom h nem jön be, akkor ha nagyon jófej akkor azért ismerkednék vele. De csak mint barát...aztán persze a szerelem bárhol létrejöhet 18f
2018. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg azért lehet mert szerinte jó csaj vagy, csak fél attól hogy az osztályban a többiek kikezdik, hogy nem a "legjobb" csajnak udvarol.
2019. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!