Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
3 hete vagyok együtt a barátommal. Pár napja viszont elviselhetetlen amit csinál. Bunkó velem, és az én hibám az egész ha rászólok, folyton csak ígérget, semmit nem foglalkozik velem. Mintha kerülne engem. Szólt egy barátja, hogy beszélget valami lánnyal, de úgy voltam vele, hogy egy kis beszélgetés nem a világ vége, viszont kezd kicsit aggasztani, hogy talán az a lány az oka ennek. Nagyon rosszul esik amit csinál,de szerintem nem is érdekli. Szakítanom kellene vele? Nem lehet semmit megbeszélni, mert akkor már hisztis vagyok. Szeretem, de nem bírom elviselni, hogy semmibe vesz.
2018. aug. 21. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Most minden jó indulattal kérdezem, hogy egy ilyen kérdésnél mit vársz? Nem vagyunk mentalisták, hogy olvassuk a fejébe, csak találgatni tudunk és valószínűleg ugyanazokat amiket te. Ha valaki azt írja, hogy szakíts, akkor szakítasz, ha meg azt, hogy ne, akkor nem?
2018. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hattinger Miklós válasza:
Szia ezt Tini párkapcsolatba-témába írtad ki valószínűleg nem lehetsz több te se 16 nál ne haragudj ezt nem lenézésből mondom én is csak 20 vagyok de tisztán emlékszem arra az általános iskolás évekre amikor én is mint fiú igenis bunkó voltam a lánnyal meg úgy viselkedtem és ez nem azért van mert nem szeret vagy mert megcsal hanem azért mert ha majd egyel nagyobb szinre léptek a kapcsolatotokba értem én ezt több időt,3 hete vagytok együtt ennyi idő alatt én meg megismerni se tudnálak tudod az teljesen más ha egy iskolába jártok vagy egymás mellett ültök az órákon mint az hogy ti egymás párját alkotjátok tudod ez egyfajta vonzalmat hoz köztetek létre, hiány érzet, agresszió, féltékenység ti még az elején vagytok ha több ideje lesztek együtt ezek azzal az idővel el is repülnek :)
2018. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!