Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis miért szeretne belém bárki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért szeretne belém bárki?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé ronda vagyok, amivel nem tudok mit kezdeni. És még sajnos a szociális dolgokban is béna vagyok: például elég nehezen megy az ismerkedés/barátkozás. De azokkal az emberekkel jól elvagyok, akiket már megismertem. Egyébként van elég sok lány barátom, akikkel általában nem is én kezdeményeztem a barátkozást, de ők sem akarnak tőlem többet barátságnál.


A belső tulajdonságaimmal nincs semmi gond szerintem, de nem tudom elképzelni, hogy miért szeretne bárki is belém, amikor visszataszító a külsőm.


19F


2018. aug. 21. 18:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A külső nem minden, és egyébként a közhiedelemmel ellentétben a lányoknak - az igazán jó lányoknak - nem annyira fontos a külső, persze ha csúnyának tartod magad, akkor kezdj vele valamit. Az igényesség, edzés, és ruha sokat segít.


Ha önsanyargatod magad, még csak sajnálni sem fognak. Ha tényleg szeretnél kezdeni valamit, akkor ne a sebeid nyalogatásával foglalkozz, hanem keress motivációt, fejleszd magad. Tanulj, légy okos, jó állásod, sok pénzed, élj egészségesen és akkor minden rendben lesz.

2018. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"Sajnos eléggé ronda vagyok"

"sajnos a szociális dolgokban is béna vagyok"



Méghogy nincsenek gondok a belsőddel.. önbizalomhiány a tetőfokon, emellett nem tudsz könnyen nyitni mások felé.

Ne sajnáltasd magad.. nem igazán férfias.

2018. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Persze, hogy a külső nem minden, de sajnos alapfeltétel.


Igényes vagyok, jó ruhákat hordok, szoktam sokat sétálni, biciklizni. Egyetemre járok, az egyik legjobb vagyok az osztályomban. De mire megyek ezzel? Párkeresésben semmire.

2018. aug. 21. 18:42
 4/16 anonim ***** válasza:
Légy ápolt, a külsőt illetően ennyi elég. Egyébként meg légy magabiztos, nyugodt, barátságos, segítőkész, ne akaszkodj rá senkire.
2018. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"akikkel általában nem is én kezdeményeztem a barátkozást, de ők sem akarnak tőlem többet barátságnál."

Hopp! Itt a rejtély megoldása! Hát egy szelíd, félénk lány nem fog "többet akarni" barátságnál - vagyis pontosabban nem fogja mutatni. Tessék udvarolni, annak aki tetszik, meghódítani! Na.

2018. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ez önbizalomhiány. Csupán reálisan látom magamat. És az, hogy nem tudok nyitni olyan könnyen mások felé, az szerintem nem olyan nagy probléma. Elég sokan nyitottak felém, köztük lányok is, ami miatt van elég sok barátom. Persze egy idegen emberhez az utcán odamenve nem hinném, hogy tudnák barátságot kialakítani vele, de ez nem olyan nagy baj.
2018. aug. 21. 18:50
 7/16 A kérdező kommentje:
Ápolt, nyugodt, segítőkész, barátságos vagyok. Szerintem magabiztosnak is tűnök. Ráakaszkodni nem szoktam senkire, ha úgy érzem, hogy elege van belőlem valakinek, akkor nem zavarom többet.
2018. aug. 21. 18:52
 8/16 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam azoknál, akiknél úgy éreztem, hogy lehet esélyem. De valahogy barátnál többnek nem voltam jó nekik.
2018. aug. 21. 18:53
 9/16 anonim ***** válasza:

u d v a r o l j

nem "ráakaszkodás" - meghódítás

Lehet ám, hogy a lánybarátok közül van, aki rólad álmodik holdfényes éjszakán... Nagyon fontosak a normális lányoknál, és álltálában a normális embereknél a belső értékek. A becsületesség, a tiszta beszéd, a nemeslelkűség.

2018. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én láttam már tök csúnya palikat 10/10-es csajjal járkàlni:/

De ha minden áron akarsz csajt, érd be egy kicsit csúnyácskábbal is és akkor lesz

2018. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!