Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír? Nem érdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír? Nem érdeklem?

Figyelt kérdés

van egy fiú akivel beszélgetek, de szinte mindig én keresem a társaságát, ő miért nem keresi az enyémet? :/ mindig látom hogy elérhető, és azon gondolkozom hogy miért nem ír... gondolkozom azon,hogy nem írok neki pár napig, meglátom akkor majd mi lesz? jelenleg biztos hogy nem szeretnék én ráírni, mi van ha ezzel nyomulósnak tart? Viszont ha én nem írok akkor ő se nagyon... nem hinném hogy annyira elfoglalt hogy nincs rám ideje. a napja kb. annyiból áll hogy játszik..

meg egyszer írta hogy jó velem beszélgetni, akkor ő miért nem kezdeményez? nem igazan tudok kiigazodni rajta

valaki tudna valami hasznos tanácsot adni?


2018. aug. 21. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Uristen, mintha en irtam volna ezt a kerdest, pacsi:D

Egyebkent, ha mar egy cipoben jarunk.. En sokszor megkapom a baratnoimtol, h ne fussak utana. Ha tenyleg annyira tetszenek neki, akkor irna, vagy kezdemenyezne o. Sajnos konnyen lehet, h egyszeruen ures szavak, azok a 'szeretek veled beszelgetni", "aranyos vagy", stb.

Bar leirom azert, h nem mindegyik srac ilyen, csak mi pont nem a 'normalisakat' fogtuk ki:D Lehet, h csupan zarkozottabb (bar nem hiszem el, h nem tud akkor se rank irni, mikor mar annyiszor probalkoztunk MI elotte)

Szval ugyan nem a sajat tanacsaim, nekem is adtak oket, de remelem tudtam segiteni picit:)

2018. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!