Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
16-1/L(ezt azért így írom ki mert az előbbi próbálkozásnál törölték a kérdést, amikor rendesen írtam ki a korom). Nem volt még barátom, szűz vagyok, csókolózni sem csókolóztam, azonban úgy érzem, hogy már készen állok arra, és vágyom is arra, hogy valakivel testi kapcsolatot létesítsek. Itt nem a szexre gondolok, azt korainak tartom és nem is adnám oda a szüzességem csak úgy bárkinek,hanem sokkal inkább csókolózásra, pettingelésre. De azokat sem csinálnám akárkivel, legszivesebben csak azzal akivel együtt vagyok. Csak a probléma az, hogy jelenleg nincs olyan fiú a környezetemben aki iránt komolyabb érzéseket táplálnék, vagy esélyt látnék vele egy normális kapcsolatra. Van egy fiú akikhez ugyan vonzódom, de vele csak olyan "tallkozzunk néha és élvezzük egymás társaságát lelkileg és testileg is" kapcsolatot tudnék létesíteni. Ez igazán csábító ajánlat lenne, de félek később megbánnám, hogy az első olyan fiús élményeim csak szórakozásból nem pedig szerelemből voltak. Ti mit tennetek a helyemben? Komoly válaszokat kérek mert én is nagyon komolyan kezelem a témát, attól függetlenül, hogy ennyi idősen sokan még kislánynak gondolnak az ilyen jellegű dolgokhoz, bár én érettnek tartom magam a koromhoz képest. Előre is köszi :)

2018. aug. 21. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem vagy kislány, én is 16 éves fiúként is így kezelem. Teljesen megértelek, hogy így vélekedsz erről. Ha szeretnél beszélgetni, ismerkedni, írj rám bátran :) Segítek szívesen amiben csak tudok!
2018. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki maga szabja az elveit, én is szűz vagyok várom azt akivel szívesen elveszteném, és még csak nem is csaj vagyok:) Csak te tudhatod milyen vagy, ha neked belefér akkor hajrá, ha nem azzal sincs baj 18f
2018. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En is igy vagyok vele.. De akarhanyszor megismerkedek egy korombeli fiuval, rajovok, hogy nagyon eretlen es abszolut nem akarok tole semmit.. Ha viszont idosebb fiuval ismerkedek, o pedig mar termeszetesen tobbet is akar, mint amennyi nalam beleferne szoval szivas az egesz.. Rengeteg fiu baratom is van, es imadom is oket, de nem tudnam elkepzelni, hogy barmi tortenne. Pedig rajtuk nem mulna..

15/L

2018. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
sztem a helyes lépés az amit már te magad is leírtál . bármi is legyen az első csók stb. csak olyannal tedd akit szeretsz ! az első a legfontosabb ! mindenben!
2018. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen én is így gondolkodtam, szóval ne parázz ezen mindenki átesik :D

Ami fontos! Ilyen barátság extrákkal kapcsolatot ne alakíts ki senkivel mert úgyis bele fogsz szeretni és a viszonzatlan szerelemnél nincs rosszabb! Akivel először létesítesz szexuális kapcsolatot ( legyen az bármilyen jellegű) ahhoz akaratlanul is kötődni fogsz tehát érdemes előbb összejönnötök és csak utána próbálgatni a dolgot! Jó tanács pedig: Ha majd úgy érzed, hogy készen állsz a szexre akkor jobb egy tapasztaltabb (és itt nem a 30+os faszikra gondolok) csávóval elveszteni ugyanis a veled egykorúak nem tudnak annyira odafigyelni rád és ha az első rossz akkor a többit sem fogod jó élménynek megélni. Ha bármi kérdésed van akkor írj nyugodtan!

2018. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!