Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nemtudom lehet tulreagalom de nagyon féltékeny típus vagyok és igen. Szóval szerintetek jogosan vagyok féltékeny ezek miatt:

A baratom azt írta egy képre valami csajnak hogy nagyon szexi

Aztán ki lett rakva egy olyan kép róla meg egy csajrol amin a barátom félmeztelen volt. A barátom házában. Ha tudnék róla, ha elmondta volna nem lennék igy kiakadva. De ez nekem nagyon rosszul esik.

Szoval szerintetek mit tegyek?



2018. aug. 31. 23:01
 1/10 anonim válasza:
47%
Kapard ki a szemét.
2018. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Totál jogos, ne irogasson senkinek ilyeneket, ha a barátod! (Kivéve ha nem viccből/viccesen írta, olyat már az én barátom is csinált)

Egyébként ahelyett, hogy ezt ide írod ki mondd el szó szerint ezt a barátodnak. Vagy akár meg is mutathatod neki ezt a kiírást. És akkor megbeszélitek, hogy neked ez így nem korrekt (legalábbis számomra nem az). Ha őszinték lennétek egymáshoz, akkor ő is elmondta volna a lányt, meg most te is ezt neki. Beszélgessetek, az sosem árt!!

2018. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam megbeszelni vele ezt rengetegszer.. De mindig én jöttem ki belőle rosszul..
2018. aug. 31. 23:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki
2018. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha előre szól, hogy felvisz magához egy csajt, akkor már rendben van?

Érdekesen állsz te is a dolgokhoz. Így ne csodálkozz, ha fűvel-fával megcsal.

2018. szept. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem ezt mondom. Természetesen nem lenne oke akkorse ha megcsal.
2018. szept. 1. 03:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha én félmeztelen képet posztolnék magamról meg a csajoknak irnám hogy mi szexi szerintem a barátnőm kikaparná a szemem és a se**embe dugná fel :D ilyet nem szabad

Mekkora p*cs a barátod már bocsi.. nem egy úriember...

2018. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hagyd el, megérdemli a k*csögszájú!
2018. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
8-as vagyok ha magabiztosnak mutatta magát a srác akkor nem kellett volna vele megismerkedni.
2018. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha nő lennék már elhagytam volna.
2018. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!