Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, memnyire zavar titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, memnyire zavar titeket az, hogy a fiú káromkodik és csúnyán beszél?

Figyelt kérdés
Sokszor használja az izé-t meg őő-t, emellett pedig nagyon trágárul beszél.
2018. szept. 1. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Verbális szó kincs hiány, sajnos nekem is van . A folyamatos csunya beszéd meg a közegét és a nevelését tükrözi.
2018. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem feltétlenül szókincs hiány, nekem például írásban kifinomult szókincsem, fogalmazásmódom van (mint például itt is), élő beszéd közben viszont csak hebegek-habogok.

A káromkodás sem zavar mindenkit, de próbáld meg egy kicsit moderálni magad ha tudod, mert sokan rossz véleménnyel vannak róla.

Remélem tudtam segíteni.:)

2018. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
72%
Az izé, és őő zavarna ha gyakori, de a káromkodás nem.
2018. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
88%

Először ha veled beszél így akkor mondj

valamit mert ha magyon csúnyán beszél veled, akkor szerintem ne türd szó nélkül de te tudod. És én a csúnya szavakra értettem. :)

2018. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Átlagon felüli anyagi helyzetben nőttem fel, a szüleim pedig több diplomával rendelkeznek. Lány létemre mégis úgy káromkodom, mint egy rosszabb fajta kocsis. El lehet ítélni, meg amit akartok, de ez itthon sosem volt akkora jelentőségű dolog. Nekem ez gyakorlatilag természetes. Persze, amikor más emberek verbális bántalmazásáról van szó, akkor észnél vagyok. Inkább csak a levegőbe mondok ki ilyeneket, mint másra.

17/L

2018. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Ahol a szülőknek ennyi diplomája van és természetes otthon, hogy káromkodnak,az önmagáért beszél. A káromkodás számomra proletár igénytelenség, semmi más. Elég furcsa lenne nekem,ha állandóan trágár szavakat kellene használni ahhoz, hogy a baráti társaságban benne legyek. A szavak ugyanis jelentenek valamit, még akkor is,ha valakinek ez nem számít.
2018. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Az jobban zavar ha valaki politikai nyelven beszél és próbál ezzel kitünni.
2018. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leszarom, hogy beszél, csak velem ne bánjon a kutyájaként.
2018. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!