Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl a szakításon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl a szakításon?

Figyelt kérdés

Nos,18 éves fiú vagyok,és volt egy 16 éves barátnőm.

Az egész úgy kezdődött,hogy elmentem egy házibuliba hajnalba,mert 1 barátom megkért,hogy menjünk el.

Elmentünk,és ott ismertem meg,beszélgettünk 1 hétig,folyamatosan találkoztunk,én nagyon bele szerettem,elvileg ő is,és össze jöttünk.

50kmre lakik tőlem,de mindennap mentem hozzá kocsival,ottvoltam éjszakába nyúlóan,de néha ő is jött,itt aludt nálam,az anyjának persze azt mondta,hogy a barátnőjénél.

Tehát minden rendben volt,VISZONT facen mindennap összevesztünk,de tényleg szó szerint mindennap,olyankor lementem hozzá,és csak nevettünk 1 jót,hogy milyen dilisek vagyunk.

Aztán elutazott messzire,tőlem kb 400km-re,a nővéréhez.

1 hónapra ment el hozzá.

Kb 1 hét távollét után,vége lett a kapcsolatunknak,mert úgye veszekedtünk,de nem tudtunk találkozni,hogy megbeszéljük.

Ja és olyan szinten vesztünk össze,hogy nagyon nagyon leszidtuk a másikat,tényleg,nagyon durván.

2 hétig nem beszéltünk.

Ekkor hazajött,ráírtam,és találkoztunk.

Aztmondta hogy már nem akar tőlem semmit meg ilyenek.

Hazavittem és sirva mentem haza.

Aztán másik nap rámírt hogy menjek már be beszélgetni.

Bementem,ekkor már azt mondta,hogy amúgy rájött hogy szeret,de még várjunk,hogy alakuljon a dolog.

Meg akartam csókolni,de nem engedte.

Ekkor kicsit rosszul éreztem magam.

Beszéltünk 2 napot facén,majd eldöntöttem,hogy inkább lezárom a kapcsolatot.

Találkoztam vele,és elkezdtem mondani hogy figyelj,ez nem fog működni,csak szenvedés lenne az egész,nem akarok tőled semmit.

Nagyon meglepődőtt,mert elvileg őt senki se dobta még ki,elkezdett mentegetőzni,hogy ne csináljam,mert ő szeret,ja és persze ilyenkor már ő akart megcsókolni.

De nem engedtem magam,hanem hazajöttem.

Ekkor 3-4 napig irkált facen,de csak pár szót,hogy nem ért engem,meg ilyenek.

Aztán tegnap,bementünk hozzá 1 barátommal,akivel jóba van.

Én nem akartam menni,de mentem.

Nem nagyon szóltunk egymáshoz,de örültem hogy látom,ezért félrehivtam beszélgetni.

És elkövettem azt a hibát,hogy elnézést kértem tőle,és sírtam is neki,hogy ne haragudjon rám,meg hogy kezdjük újra meg ilyenek.

De ekkor bejelentette,hogy más tetszik neki,meg mással "kavar".

Hát ez kiverte nálam a biztositékot,úgyhogy hazavittem,és énis sirva jöttem haza.

Már mindenhonnan letiltottam,hogy meg se próbáljon keresni.

De nagyon rossz,egyszerűen nincs kedvem élni,már azon is elgondolkoztam,hogy megölöm magam.

Az ilyenen hogy tudnám magam túltenni?

A helyesírási hibákért elnézést kérek.


2018. szept. 2. 22:41
 1/2 anonim válasza:
100%

szerintem nem szeret/szeretett igazan...

csak haszonra jo voltal,hogy legyen valakije..

hat nagyon sajnalom

de ne old meg magad nem er annyit az a "szuka" mar bocsanat.

kihevered par het alatt hidd el konnyu mondani,de tudom h kifogod.

2018. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy ilyen lány nem ér annyit,hogy sírj vagy megöld magad miatta,ezek csak pillanatnyi gondolatok amik elmúlnak.

Ne menj fel hozzá,ne keresd bármilyen késztetést érzel,ne nyomozz után se semmi, zárd ki teljesen az életedből,közben járj el bulizni meg amiket szeretsz,mozdulj ki, halgass zenét és hamarabb kihevered,mint gondolnád! :)

2018. szept. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!