Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a barátommal,3...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátommal,3 napja nem beszélünk. Mit tegyek ilyen helyzetben? Konkrétumok lent!

Figyelt kérdés
Alapjáraton a kapcsolatunkban mindig odafigyelünk a másikra, szinte egész nap beszélünk, egymás szüleivel is nagyon jó a kapcsolatunk!Hamarosan két éve leszünk együtt. Volt egy kisebb hullámvölgyünk a nyáron, de ezt sikerült rendezni és minden a régi kerékvágásban ment. Idén felvették a barátomat az egyetemre és a héten volt neki a gólyatábor. Elég hamar megérezte a szabadság ízét, mert aznap, ha nem kérdezek rá, hogy minden rendben volt e, szerintem nem is írt volna. Nyilván nem azt várom el ilyenkor tőle, hogy 0-24-ben velem törődjön, hagytam szórakozni! 2 napig meg sem kérdezte, hogy érzem magam (mostanában elég sűrűn orvoshoz kell járnom), a kérdéseimre pedig éppen annyit leírt, hogy mit csinált aznap és pont. Ezen picit felkaptam a vizet, mert ő nem ilyen.. annyit írtam, hogy rosszul esik nagyon, mert én érdeklődöm, de ez egyoldalú. Este megígérte, hogy felhív. Úgy is történt, csakhogy részeg volt, és azzal kezdte a mondanivalóját, hogy fejezzem be a hülyeségem. Szóhoz sem tudtam jutni, jött a szidalmazás: hogy én nem tudok semmire ész érvet felhozni, semmi logika nincs abban, amit neki leírtam stb..(A többit inkább nem írom le) Itt elsírtam magam(megkaptam, hogy ne sipítozzak meg ne nyávogjak már, mert b*ssza a fülét), mert még soha nem beszélt így velem, ezt elmondani sem tudtam neki, mert amint belekezdtem el lettem csitítva, hogy ne szakítsam félbe. Idáig tűrtem, amit nagyon bánok, mert olyat vágtam a fejéhez, amit nem kellett volna! (Rohadj meg!) Ezután megkaptam, hogy nézzek magamba és hogy ő biztos nem fogja vigasztalni az én kicsi szívemet. (gúnnyal tele) Másnap végig veszekedtünk (az ott töltött pár nap alatt végig részeg volt), de itt már a barátait inkább előnyben részesítette, mint engem.. Azóta nem beszélünk. Én úgy érzem, hogy ebben a helyzetben nem nekem kell bocsánatot kérnem. Évente kétszer pár napra kimegyek külföldre, az országon belül is szoktam kirándulni, de nekem mindig ő az első. Hívom, írok.. Gondoltam felhívom az anyukáját, hátha tud segíteni. Az volt a válasz, hogy a tábor ilyen ezt el kell fogadni, amúgy meg őt is lerázta. Én megértem... de hol előírás az, hogy azzal az emberrel, akit elvileg szeretek így kell viselkedni, mert szabadnak érzem magam?! A buli, a haverok elém került.. Azóta egyáltalán nem írt nekem.. Mit tegyek? Annyira szeretem!

2018. szept. 8. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Adj neki több szabadságot, ne akard megfojtani.
2018. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Ne szakítsd félbe a barátod a mondandója közben, ha még te is elvárod azt, hogy végig hallgasson. Kontrollálni meg pláne ne akard, döntött, nem kell elfogadnod, de ez a helyzet jelenleg, majd változtat rajta, ha akar valahogy...


Még valami, te nem vagy fiú/férfi, mi máshogy működünk... ami neked "természetes"(inkább megfojtás idézőjelesen), neki lehetséges, hogy nem. Hol az előírás arról, hogy nem mehet el a barátaival, nem helyezheti őket eléd? Megunt téged.


Tedd azt amit az 1. válaszoló írt.

2018. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem hanyagold. Ha szeret akkor bocsánatot kér. Lényeg, hogy adj neki időt, ne írj neki, ne keresd. Ne erőltesd meg magad ez ügybe (anyját felhívod), mert azzal csak leégeted magad. Szóval jah röviden annyi, hogy ne csinálj semmit, beszélgess a barátaiddal, úgy könnyebben esel túl rajta.
2018. szept. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon lepontozták az első kettőt, pedig igazuk van. Hagyj neki egy kis teret.

Oké,te minden nap felhívtad, ő viszont nem hívott midnen nap. És? A legfontosabb megérteni,hogy nem vagyunk egyformák.

2018. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!