Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzalmasan viselkedek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan viselkedek a pàrommal? Pedig nem akarom. Több lent

Figyelt kérdés
A helyzet az lenne, hogy lassan 2éve pàrkapcsolatban élek, és nàlam türelmesebb embert a környezetemben senki nem ismert. Aztàn az elmúlt fél évben olyan kirohanàsaim voltak, hogy magamon is meglepõdtem. Minden pici dolgon felhúzom magam, és nagy ügyet csinàlok belõle. Elmondom a legdurvàbb példàt a pàrommal elmentünk csónakàzni (béreltünk) , és ez volt a legelsõ mikor vizen próbàlkoztunk. Nagyon romantikus volt, de a végén véletlen nekimentünk egy stégnek azt hittem majd baja lesz és ki kell fizetni teljesen beparàztam elkezdtem aggódni kiabàlni vele de mikor ideges vagyok rà sose mondok csúnyàt csak nem a szokvànyos hangszín. Azóta szinte minden este bûntudattal fekszem le én egy szörnyû baràtnõ vagyok. Mindig bocsànatot kérek, de én nem birom nem akarom, hogy ezért menjen tönkre a kapcsolatunk. Nem érdemli, hogy kiabàljak vele. Nem vàltoztam a 2év alatt semmi màsban csak ebben pedig mindig nagyon nagyon Szeretem õt. Ha csípõs a kedvem mindig megölelem utàna. A kérdésem az lenne mit tegyek annak érdekében, hogy ne legyek ennyire türelmetlen? Rossz baràtnõnek érzem magam de mindig a kedvében akarok jàrni, és, hogy jó legyen a kapcsolatunk mindent beleadni.17/l
2018. szept. 9. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy. :) Nyugi, semmi baj nincs ezzel. Nem változott valamiben a környezeted? Barátok/család/egyéb? Esetleg a jövődön nem stresszelsz kicsit többet? A kapcsolatodtól független dolgok miatt is kitörhetnek belőled ezek a dolgok. Szerintem mutasd meg barátodnak ezt a kérdést, biztosan értékeli majd, hogy mennyire megbánod ezeket a pillanatokat. :)
2018. szept. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszer hozd fel ezt a témát neki. És kicsit próbáld látsztatni vele , hogy ezeket tényleg megbántad.


Azon kívül csak tőled függ az ,hogy, hogy bánsz vele.

SOK SIKERT!!!!!!!!!!!!!!!!

2018. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikor ezt elolvastam hirtelen nem sajnáltam meg a párod.

Ezek után ,hogy ezt így leírtad nem tünsz rossz barátnőnek. A párod biztosan megbocsát ha ezt vele is tisztáznád ,de persze csak barátságosn.

2018. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!