Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sportosabb lányokkal van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportosabb lányokkal van esély megismerkedni interneten keresztül?

Figyelt kérdés

Tényleg minden bántó szándék nélkül kérdezem, ugyanis ahány lánnyal neten keresztül ismerkedtem mindegyikőjük teltebb/ telt-karcsó volt. Én is sportos vagyok és nekem a sportosabb lányok jönnek be,de nem a kigyúrtakra mert az már sok nekem.


18/f


2018. szept. 10. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden féle lánnyal lehet ismerkedni. De ha ennyire válogatós vagy miért nem mész oda hozzájuk?
2018. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

A jó testű csajok elkelnek a való életben. A dagik nyomatják virtuálisan.

Edzőteremben biztos találsz sportos csajokat, én ott keresgélnék a helyedben.

2018. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet a környékkel a baj? Járok heti 5X kondiba+ 3 futsal+ 2 úszás...


Nyíregyháza

2018. szept. 10. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:

kevés

neten tényleg gyenge a felhozatal

2018. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy neten csak duci lányok vannak. Pl én nagyon távol állok ettől (jó, igaz, hogy ide nem azért jövök, hogy ismerkedjek).


16/l

2018. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyiregyen nem ismersz sportosabb csajokat?? ne csináld már, kimész az utcára és konkrétan minden 3. csaj 10/10es


amúgy itt megjegyezném, hogy én is sportolok, de nekem nem enyiből áll a látóterem, éppen lehet duci vagy vékony lány is, ha tetszik és szimpi belsőre, az hogy egy lány sportos még nem jelenti azt, hogy tökéletes

(amúgy szerintem a legtöbb ilyen csaj nagyon beképzelt)

2018. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát okés, hogy te minden 3. lányt 10/10- nek látsz, de a kérdezőnek lehet mások az igényei.

Amúgy én minden 2. lányt tucatnak látok. Fekete vasalt haj, rommá szolizott bőr, műszempilla, műköröm stb.

Alig látni jó nőt. Tucat a java.

2018. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!