Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg létezik olyan lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan lány, aki összejönne egy ronda, de kedves fiúval?

Figyelt kérdés
Annyi kérdés alatt olvastam már ezt, de számomra annyira hihetetlen...
2018. szept. 11. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Lol tuti, hogy nem. Itt csak szeretik ezt hazudni az álszent lányok :)
2018. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem biztos hogy minden lánynak ronda vagy.
2018. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
39%

Egyet kell értsek az előttem szólóval.

Nem lehetetlen,de magyarországon soha.

Kivéve ha van egy harmadik tulajdonság:pénz.

2018. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
26%
A 3.az elsőre utal,csak közbecsúszott egy 2.-ik.
2018. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nemhiszem.

Nekünk sem kéne ronda de kedves lány:)

2018. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Gondolj bele kicsit, egy számodra ronda lánnyal össze jönnél?

Nyilván nem. Viszont van olyan is hogy rondanak tartja közben megismeri és utána már nem rondanak hanem inkább szépnek látja hiszen a belsője a kisugárzása megfogja. De ez egy másik dolog.

2018. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Forditott esetben te sem jonnel ossze egy olyan lánnyal, aki a te ízlésed szerint “ronda”. Azért irtam, hogy a “te ízlésed szerint”, mert mindenki mashogy latja. A barátnőim pl sosem jonne be a baratom, nekem viszont teljesen ő az ideal. Es ezzel az egésszel most azt akartam mondani, hogy tuti lesz olyan csaj, akinek kifejezetten bejössz. Szoval nem kell elkönyvelni, hogy ronda vagy, mert ez relatív.
2018. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A 'ronda' elég relatív dolog.

Amikor megismertem a párom, mindenki azt mondta rá, hogy nem néz ki jól. Duci volt és egyáltalán nem foglalkozott azzal, hogy vonzó legyen. Volt, aki egyenesen rondának titulálta. És őszintén, én sem mondtam rá, hogy hú de jól néz ki. Azonban ahogy megismertem és legjobb barátok lettünk, iszonyatosan beleszerettem. És akkor már szépnek láttam. Komolyan. Pedig nem változott semmit. Nem is értettem, hogy nevezheti őt bárki csúnyának. Ennek három éve. Azóta (nem tudom minek a hatására, de nem is fontos igazán) elkezdett nagyon adni a külsejére, lefogyott, megizmosodott, megnövesztette a haját és odafigyel az öltözködésére. És most már az is szexinek tartja, aki anno csúnyának nevezte. Én meg csak röhögök a markomba, mert már akkor is szerettem, amikor 'rút kiskacsa' volt. És ha nem változott volna hattyúvá, akkor is ugyanúgy szeretném.

2018. szept. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim sem volt 10/10, kicsit pufók volt, nem is öltözött divatosan sem, túl kedves sem volt az emberekkel, szakállas volt, szóval tényleg semmi extra.

De én szerettem, velem normális volt(az elején), ezért jöttem vele össze, aztán ez már elromlott a végére.

inkább a dumádon múlik, hogy kit tudsz összeszedni, nem pedig elsősorban a kinézeteden.

/L

2018. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem létezik olyan lány, aki járna ronda fiúval. Legalábbis ronda fiúként ezt tapasztalatom, mert minden lány elutasít a külsőm miatt.. 22/F
2018. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!