Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire éreznétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire éreznétek magatokat kínosan ebben a helyzetben? Ezek után belemernétek nézni az adott lány szemébe és beszélni is vele egy kicsit?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy társasággal vagytok a strandon és felállna nektek egy tarsasgbeli lányra. Mondjuk valaki kiszúrná és elkezdené ordítani áll nektek közben nevetnének és a lány is kicsit nevetne, csak mert mindenki más nevet.
2018. szept. 13. 17:21
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Plusz az egészet mindenki hallaná aki ott van a strandon
2018. szept. 13. 17:22
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Fuh, szerintem én elsüllyednék szégyenemben és egy darabig biztos kerülném a társaságot.
2018. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát, olyan gatya nem árt,ami rejti,már ha az ember nem egy kigyurt néger,akinek 2 méteres... kínos szitu,ennek vannak fokozatai,de kicsit kínos nincs,csak legkisebb mértékben kínos, ez még hát egy elég kínos kategória. Fogalmam nem lenne,hogy mit tennék,de nem akarnék ilyesmit,inkább oldalt állnék,és tennék valami mást, pl ivas éves
2018. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Vízben vagytok ahol pedig a gatya rad tapadna. Abból meg ki látszik
2018. szept. 13. 17:48
 5/21 anonim ***** válasza:

A lány valószínűleg nem tudná, hogy miatta áll.

Ha meg érzed, hogy kezd állni. akkor testhelyzetet változtatva elrejted.

Nem életszerű a kérdés.

2018. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.
2018. szept. 13. 18:25
 7/21 A kérdező kommentje:
És tudtam hogy miattam all fel
2018. szept. 13. 18:26
 8/21 anonim ***** válasza:
Még hányszor teszed ezt fel? És minek? xd
2018. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 October15 ***** válasza:
100%

Akkor miért nem mondod meg neki, hogy téged pont nem zavart? :P


Amúgy ez van ha feláll akkor feláll most mit csesszek vele.


26F

2018. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Ez attól függ hogy milyen a társaság, ha a barátaimmal vagyok akikkel jól kijövök akkor nem zavarna mert tudnám hogy senki nem néz le emiatt, persze azért nyilván kicsit kínos lenne de nevetnék egy kicsit aztán hagynám amíg ráunnak a témára. Ha viszont csak olyanokkal lennék akiket különösebben nem kedvelek akkor baromi kínosan érezném magam. Az illető sráccal mennyire álltok közel egymáshoz?
2018. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!