Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok akiknek még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akiknek még nem volt kapcsolatuk, de szeretnének mit tesznek és milyen srácot keresnek?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondolok, mivel én 18/F vagyok és kapcsolatilag eléggé tapasztalatlan, mivel egy barátnőm se volt még (nem sajnáltatom magamat csak foglalkoztat ez a kérdés) és az érdekelne, hogy vannak-e olyan lányok akik szintén 18 év körül még egy pasija se volt?

Én leginkább attól félek, hogy mivel még nem volt senkim ezért ha valaki olyannal akarnék járni akinek már volt az elég ciki lenne mivel neki van tapasztalata és tiszta bénának fog gondolni. Azt se tudom, hogy kell csókolózni vagy egy talinál hogy viszonyuljak felé vagy ilyesmik.

Ezért érdekelne ti is ettől féltek? Én ilyen cuki első randiról álmodozom ahol mindketten bénázunk de olyan aranyosan és megtalálom azt akivel komolyabb kapcsolatot akarok létesíteni. Nem tudom ti, hogy vagytok ezzel vagy hol keresitek? Elve ti is ilyet kerestek vagy valaki tapasztaltabbat? :/



2018. szept. 14. 21:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Hidd el az nem ciki ha nem volt senkid. Mondjuk helyzettől függ hogy miért nem. Hiszen ha azért például mert ápolatlan vagy, vagy valami ilyesmi az cikinek mondható, de ha azért nem mert eddig nem kerestem esetleg nem találtad az igazit akkor NEM ciki. Én még örülnék is egy "ilyen" pasinak.

18L

2018. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Nekem se volt még senkim.Nagyon félek a bénázástól meg igazából az önbizalmam se nagy szóval nem is igazán kerestem még senkit. 18/L
2018. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még kapsolatom, én sem tudom, hogy kell csókolózni :DD nagyon fogok bénázni, bár nem hiszem, hogy valaha lesz-e alakalom rá

Szóval ne aggódj, a világ nagy, nem vagy egyedül

18/L


Nem kérek privátot, csak megnyugtatásnak szántam :)

2018. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Huh, nagyon fura látni ezeket a kommenteket :D Csak a fejemben volt meg ez a kép, hogy egy ilyen lánnyal együtt bénázva fogom ezeket megtapasztalni és ezek szerint van remény. Csak tudnám ti hol keresitek az ilyen srácokat? :D Ha ilyet kerestek és nem tapasztaltabbat.

Nagy a világ, csak azt látom, hogy az általános suli ahol nap mint nap megyek el már 12-13 évesek kézen fogva falják egymást... És ilyenkor elgondolkodok, hogy mit művelek az életemmel? És hogy már nekem is kellene egy kis boldogság, egy lelki társ, akivel lehet beszélgetni, gondolom tudjátok miről beszélek.

2018. szept. 14. 22:16
 5/21 anonim ***** válasza:

#3-mas vagyok

Nem szeretnék tapasztaltabbat, de nyílván oka van annak, ha valaki tapasztalatlan, és ez persze visszfelé is igaz

Hol leresek ilyen srácokat? Nem gyakorin :DD

Amúgy nem keresek, már feladtam, hogy találnék bárkit is, a normális srácok foglaltak, aki meg nem, az meg általában nem vak :DD

Lehet, hogy a vakok intézetében kéne keresnem... xD

2018. szept. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Elég negatívan állsz hozzá. Mi az hogy nem vak? Valaki majd úgy fog szeretni amilyen vagy. És ne add fel!
2018. szept. 15. 09:54
 7/21 anonim ***** válasza:
Köszi, igyekszem... :)
2018. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ha találsz pár ilyen normális csajt, küld csak hozzám :D Nem amúgy viccet félretéve, a legtöbb ribi szerinted mit akar? Egyértelmű, sajnos ezekre van igény... De ha van 1-2 ritkaság aki lehet normális az meg lehet nekünk nem felelne meg :D Bár nekem sincs semmi tapasztalatom ne vedd komolyan az én hülyeségeimet, velem aztán a világon nem foglalkozik senki és én se senkivel, csak az én véleményemet mondom el. (Y) GL

Korodbeli/F

2018. szept. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak elkeseríteni, de velem pont ez volt, mint veled. Aztán megismertem egy lányt, én teljesen oda voltam érte. Végül lekoptatott azért mert sokat bénáztam. De itt azt tudni kell, hogy neki bőven volt tapasztalata. Azért remélem neked sikerülni fog!
2018. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ismét a 9-es vagyok. Ahogy láttam a kommenteket, úgy érzem ki kell fejtenem kicsit a véleményem. Azért, mert nincs párotok, még egyáltalán ne érezzétek magatokat rondának, értéktelennek meg ilyesmik. Úgy vagytok gyönyörűek (lányok), jóképűek (fiúk), ahogy vagytok. A külső nem számít annyit, ahogy azt gondoljátok. Főleg azoknak akik hasonló cipőben járnak mint ti, a baj azzal van, hogy sem nektek sem nekik nincsen önbizalmuk egyáltalán beszélni egymással. Így azért nehéz összejönni, nem igaz? Próbálkozzatok bárhol, de tényleg, akár itt gyakorin, akár a buszon, a suliban, mindegy. Rengeteg csalódás fog érni benneteket (hacsak nem vagytok piszok mázlisták). De őszintén, nem ér meg bármennyi szenvedést is az, hogy végül megtaláljátok az igazit, aki tényleg szeret és elfogad titeket teljes egészében? Mondom ezt úgy, hogy én most 21 éves férfi vagyok, nem túl sok tapasztalattal. Remélem legalább egyikőtöknek segíthettem.
2018. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!