Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy rólam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy rólam áradozik? Csak szivatták?

Figyelt kérdés

Egy barátomról van szó. Kb egy hónapja ismerem, de úgy viselkedünk, mintha ezer éve legjobb barátok lennénk, mivel mindketten hihetetlen közvetlenek vagyunk - úgy a való életben is. Egyik nap a lányokkal sétáltunk elől, kb 4-5-en, utánunk lemaradva jött a fiúcsapat, kb 7-8-an. Ott jött ő is.

Az egyik srác random odaszólt nekünk, hogy "XY, rólad áradozik", és rámutat arra a srácra. A srác szinte nem is nézett rám, de tiszta vörös volt, a többi fiú ott röhögött körülötte.


Csak szivatták a srácot, vagy tényleg rólam aradozhatott?

Vagy ez mit jelent?


(A srácnak 2 éve barátnője van, és nekem nem is jön be)



2018. szept. 16. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha elpirult,akkor valószínű hogy kedvel téged, és tetszel neki. Ha nem is áradzott rólad, és ez egy szivatás volt, a reakciójából akkor is ki lehet következtetni a tényeket.
2018. szept. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mondtak már hasonlót. Én is feltehetném a kérdést. Mert tényleg nem tudom, hogy csak szivatás-e.
2019. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiúnak 2 éve van barátnője. Neked ő nem jön be. Eddig nem is közeledett feléd. Elhiszem, hogy érdekel, vajon rólad áradozott-e, na de miért lovagolsz ezen? Akár áradozott rólad, akár csak szívatás - mi változtat mit? Ismétlem: neki kapcsolata van, Neked ő nem jön be...
2019. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!