Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés? Szerintetek mennyire esélyes?

Figyelt kérdés

Hali!

Szerintetek lehet komoly kapcsolatot találni úgy,hogy az egy életre szóljon?

Nem volt még barátom,de szeretnék ismerkedni fiúkkal,csak nem tudom,hogyan kellene elkezdenem.

17 vagyok.



2018. szept. 17. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, melegként nehéz életreszóló kapcsolatot találni, főleg ilyen fiatalon. Akár itt is ismerkedhetsz, szerezhetsz tapasztalatot
2018. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges, de alapból nagyon kicsi rá az esély.

Melegeknél egyszerre jobbak és rosszabbak az esélyek, rosszabbak, mivel kisebb létszámban vagytok, de pont emiatt talán jobbak is, mert jobban megbecsülitek a partneretek, ha már megvan. :)

Sok sikert hozzá! :)

2018. szept. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia

Én is 17 vagyok és én is úgy vagyok a párkereséssel mint te.:)

Sok minden múlik azon hogy hol laksz mert pl:egy kicsi faluban az is csoda lehet ha egy meleg srác találkozik szintén meleg sráccal.Budapesten meg egy kicsit könnyebb mert több ember és több lehetőség.^^

És még sorolhatnám mennyi mindenen múlik de nem untatlak inkább.Próbálkozz és lehet megtalálod.;)

Sok sikert!^^

2018. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!