Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ignorálom a fiút kb. egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ignorálom a fiút kb. egy hétig akkor juthatok valami eredményre, fiúk ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam,már tavaly félévóta erős a gyanúm H bejövök neki. De olyan fura, egyik nap nem történik semmi,max mosolyogva eldob egy megjegyzést rólam, másik nap meg többször is összenézünk+megjegyzések tömegei stb. Nagyon bosszant és zavar, hogy nemtudom most mivan. Ha megkérdezném úgy sem mondaná el,már kérdezte meg barátnőm,csak annyit mondott h nem járna osztálytársal:\ Amúgy tök jó fej srác, először nem volt túl szimpi most meg már kezdek beleesni..,de egyszerűen nem értem. Most csak azért ilyen velem mert bír, vagy mert tetszek neki? Úgy döntöttem H egy hétig lesz*rom,próbálok nem nevetni a viccein stb.,hátha rájövök vmire.nektek mi a véleményetek??

2018. szept. 17. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ezek a női taktikák taszítóak
2018. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor te mit tanácsolnál??? Hogyan tudnám kideríteni H bejövök e neki?? Már megőrülök, hogy egyik nap oda van értem aztán meg smi.. frusztrál és összezavar:(
2018. szept. 17. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Énszerintem nem jó ötlet érdektelenséget kimutatni.Szerintem nem jó stratégia. Valszeg nem hátralépést akarsz elérni vele, szóval akkor ne csináld, ne ignoráljad. Én lány vagyok, de szerintem pl ez óriási hátralépés lehetne. Viszont, ha ő eltökélte, és szigorúan ragaszkodik hozzá, hogy nem akar osztálytárssal járni, akkor nincs honnan hátralépni/hátralépjen.
2018. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van önbizalmad:

"Te, Zsombor(?), a barátnőm azt mondta, hogy nem járnál osztálytárssal..." *sejtelmes mosoly*


Ha nincs önbizalmad:

Igenis nevess rajta ha vicces, mondj el neki olyan dolgokat amik téged érdekelnek (különlegesnek fogja érezni magát és neki lesz önbizalma), nézz a szemébe (ez rohadt fontos), és csökkentsd a minimumra a távolságot az arcotok között amikor beszéltek, persze nem creepy módon hanem óvatosan, és figyeld hogy reagál. Figyelj, ne praktikázz-taktikázz, mi, férfiak egyszerűek vagyunk.


22/f

2018. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Wow köszönöm a meglepően hasznos tanácsokat:) Inkább kipróbálom amit az utolsó írt, aztán majd meglátom, vagy csak ráhagyom az időre, lesz ami lesz.
2018. szept. 17. 21:24
 6/9 anonim válasza:
100%

Szia.

Nem szoktam GYIK-on válaszolgatni a kérdésekre, de most felkeltetted az érdeklődésemet.


A probléma kicsit az is, hogy nem tudom hányévesek lehettek , viszont elárulok egy titkot.


A legtöbb fiú mostanában azt játsza a lányokkal, hogy foglalkozik vele, aztán úgy tesz mintha nem is érdekelné.

Lehet hogy nem szándékosan, szimplán bennük van már, ezt nem tudom megmagyarázni.

Viszont azt megtudom ,hogy miért csinálják.

Érdeklődik irántad, ezzel felkelti a figyelmedet. Eddig stim.

A nők a mai világban olyanok, hogy azok után futnak, akik leszarják őket, és akik meg rendesek ,kedvesek és ott vannak azok meg maradnak a barát kategóriában. Meglehet kövezni érte hogy ezt írtam, de sajnos ez az igazság.Nagyon kevés kivétel van.

Szóval ha ez a srác, többet foglalkozna veled, lehetséges hogy nem is érdekelne téged.

Így viszont hogy egyik nap foglalkozik veled, másik nap nem, felkelti benned az érdeklődést, hogy vajon miért csinálja ezt ? Mivel egyre többet rágódsz ezen, és egyre többet gondolkodsz rajta, azt veszed észre hogy a nap 0-24órájában ő jár a fejedben, aztán rájössz, hogy hopp, azt hiszem beleszerettem.

Ez egy ilyen taktika, viszont visszafordítható. Csináld ugyan azt amit ő. Ha foglalkozik veled ne érdekeljen, nézz át rajta, tegyél úgy mintha lenne jobb dolgod, néha néha pedig te is mutass felé nagyobb érdeklődést.


Mint mondtam lehet megkövezni, de sajnos ilyen a világ, a tiltott gyümölcs mindig édesebb, és mindenkinek az kell amit nem kaphat meg. :)

21/L

2018. szept. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ui. Az előző válaszolóknak üzenem, lehet hogy ti a normális férfi kategóriába tartoztok, akik képesek oda menni egy lányhoz ha akarnak valamit, vagy nyitni felé.

Vagy esetleg azok közé akik félénkebbek és várnak.

Viszont ebből az esetből tisztán látszik hogy a srác nem ilyen, és szándékosan csinálja ezeket a dolgokat vele. 1. Mert ha nem szórakozna, akkor nem viselkedne egyiknap így, a másiknap úgy, 2 ha félénk lenne akkor nem bókolna neki napi szinten:)


Mondjuk azt kihagytam, ha a haverjai elött viselkedik veled máshogy, annak is lehet oka, méghozzá az hogy cikinek tartja az érzéseit.


Utolsó voltam

2018. szept. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk
2018. szept. 18. 22:18
 9/9 A kérdező kommentje:
Én amúgy arra gyanakszom, hogy csak szimplán ő sem tudja h mit is szeretne.
2018. szept. 18. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!