Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eddig jót beszélgettünk és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig jót beszélgettünk és utána már alig reagál, aztán pedig már csak olvassa az üzeneteket, azt mire véljem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt a városban, teljesen véletlenül, kezdeményező voltam, én szóltam hozzá, ő válaszolt, majd visszakérdezett, kialakult az oda-vissza kommunikáció, aztán viszonylag sokat beszélgettünk, nem ment egyből haza, közben mosolygott, elárulta a teljes nevét és búcsúzáskor puszit is adhattam neki.

Ezután elkezdtünk beszélgetni facebookon, szinte egyből reagált az üzeneteimre, kérdezett, képeket küldött, úgy éreztem kialakult a kölcsönös szimpátia, végigbeszéltük a napot.

Következő nap pedig mintha 180°-os fordulatot vett volna a beszélgetés, már alig írt, akkor, mikor írtam neki egymásután többször, de már szinte csak félszavakban, a rákövetkező nap pedig írtam, érdeklődtem felőle és visszaírt vagy 2-szer, 3-szor keveset, ennyi, aztán pedig már csak láttamozta az üzeneteimet.

Írtam, hogy nyugodtan írja meg, ha nyomulósnak hatok és csökkentek a tempón, vagy ha nem akar velem beszélgetni, akkor békén hagyom.

Írtam, hogy rokonszenves számomra és én csak érdeklődeni próbálok felőle kultúráltan, hogy írjon, ha zavarom, hogy írjon, ha ő is szeretné továbbra is a beszélgetést fenntartani, de csak láttamozza, nem ír egyiket, sem másikat, semmit.

Meghagytam abban a gondolatban, hogyha beszélne továbbra is velem akkor majd ír, addig hagyom gondolkodni.

Valaki járt már hasonló cipőben vagy ezt mire vélje az ember?

Mert ez így elég érdekes és egyben rossz is.



2018. szept. 18. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Élőben találkozzatok, nem lehet levelezéssel megismerni egymást. Találkozzatok, járjatok és kialakul.
2018. szept. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valoszinuleg tul gyors volt a tempod es tulbuzgo voltal, ami neki mar a terhere volt
2019. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!