Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha valaki akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha valaki akit eddig szerettem nagyon bunkó volt velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik. Eddig mindig nagyon jófej , udvarias volt velem de most nagyon bunkó volt velem. Az történt hogy az egyik osztálytársam összefirkálta a hátát tollal és én szóltam neki. Erre az ő válasza: Nem mondod?!?!? Tudom!!! Ez nekem nagyon szarul esett. Most mit csináljak?

2018. szept. 18. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
😂😂😂 Biztos ideges volt amiert osszefirkaltak, rosszkor szoltal neki, rajtad vezette le a duhet. Szerintem ez semmi komoly, igazából nem rad iranyult.
2018. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem így van. Ebben csak azért kételkedek mert gúnyosan röhögött miközben mondta mintha hülye lennék.
2018. szept. 18. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!