Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar ha egy fiú nem szőrtelenít?

Figyelt kérdés
Csak a hónaljánál.

2018. szept. 21. 21:21
 1/5 Nagy.bettike21 ***** válasza:
5%
Nagyon irritalo tud lenni. 3 fiuval jartam idaig( 16 vagyok) de minddel szakitanom kellett amikor meglatram a honaljukat. Egyszeruen undorito. De a legrosszabb az volt, hogy amikor mondtam nekik, hogy valasszanak , en vagy a .horcsog, lefelszineseztek, es mondtak h ok egy ilyen kapcsolatban nem akarnak bennemaradni. Marpedig ezt egy lany sem nezi el, max akkor ha neki is szoros a honalja. Szoval valassz: vagy szortelen honalj es jo csaj, vagy szoros honalj+ szoros honalju csaj.
2018. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A hónaljamnál szőrtelenítek.

Máshol nem.

2018. szept. 21. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
98%

#1

Hát neked aztán nagyon komoly kapcsolataid lehettek. :D Ilyet se hallottam még, hogy valaki emiatt szakítson. Jól is járt a három srác, hogy ilyen hamar kiderült, hogy ekkora ökör vagy.

2018. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Én nekem tökmindegy,hogy egy fiú szőrteleníti -e magát a hónalján. A lábszárán lévő meg a karján lévő szőrbe beleritkíthat, ha akar, de lehetőleg ne legyen csupasz; meg a péniszét pl lehetőleg egyáltalán ne borotválja.
2018. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
#3 Nagyon adlak! :D
2018. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!