Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy végzős srác, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy végzős srác, aki nagyon tetszik. Elméletileg én is neki, de egyikünk sem lép. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok, nagyon tetszik egy végzős srác. Egyszer rámírt, beszéltünk, de azóta nem keresett. Az osztálytársaimnak mondta, hogy szép vagyok és kérdezte tőlük, hogy ven-e barátom. Egyszer én ráírtam, akkor aztmondta, olyan, mintha én nem szeretnék vele beszélni, de mondtam neki, hogy ez nem így van. Nem merek írni neki, mit tegyek?

2018. szept. 22. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Végy erőt magadon és mondd el az érzéseidet
2018. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz írni, ne írj! Nem kell félelmetes dolgokkal foglalkozni. Nézz meg inkább egy jó filmet, vagy készíts egy finom sütit!
2018. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak áltatás amit érzel iránta, még kicsi vagy ehhez, hogy bele vágj, sok fiatal ezt nagyon nem tudja, ezért is csalódott a dolog végén!!
2018. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ráírhatsz. De közelből láthattam, hogy ilyen gólya-végzős kapcsolatokból milyen végletek vannak... Szóval azért okosan.
2018. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor gólya voltam én is egy végzőssel jöttem össze, de ő utána még járt 2 technikum osztályt miután összejöttünk, szóval elég sokáig maradtunk egy városban😃 Mára már elválaszthatatlanok vagyunk, igaz 2 külön irányba mentünk egyetemre és 200km választ el minket😄
2018. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!