Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy elég jónak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elég jónak erezzem magam?

Figyelt kérdés

Átlagos lány vagyok mások szerint szep

Az alakom átlagos se túl vékony se túl kövér


Barna hajam barna szemem van

Fiu szőke kék szemu izmos de nem túlságosan stílusa átlagos adidas polo Nike stb

2 hónapja találkoztunk

Felek higy ha meglátnának vele nem értenek higy egy ilyen helyes fiu miért van egyutt egy ilyen csunya lánnyal

Tudom hogy nem kell mások véleményével foglalkozni és higy lehet hogy mások szerint ő nem helyes de ő az a szokásos fiu akit bárkit megkaphat

Szóval legyszives segítsetek privatba is😊 (helyesírási hibákért bocsi gyorsan irtam)



2018. szept. 22. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
bazzeg ásd el magad
2018. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Adsz asot?❤️
2018. szept. 22. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem büszkén, emelt fővel sétálj vele kézenfogva. Hadd irígykedjenek a lányok, hogy pont neked sikerült kifognod ezt a fiút ;) ezzel az őrületbe kergeted majd őket
2018. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a "ha nincs baj, majd én csinálok magamnak" tipikus esete. Ha ennyire zavar, akkor keress egy bűn ronda pasit, aki azért lett csak második a Freddy Krueger hasonmás versenyen, mert otthonhagyta a jelmezét és akivel majd te nem akarsz kimenni utcára. :) Nem kell filózni meg depizni a nagy semmin, hanem csak élvezd, hogy van egy srác, aki bejön és a jelek szerint te is neki. Azok a "többiek" meg elmehetnek a bánatba. :) Sok boldogságot.
2018. szept. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!