Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon undorító ez tőlem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon undorító ez tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel alakulgattak a dolgok, de soha nem voltunk együtt. Ez kb 2 éve tart. Elég ritkán tartjuk a kapcsolatot. Lényegében barátok vagyunk, nekem mindig is tetszett, de nem voltam belé szerelmes. Az ő oldaláról fogalmam sincs, nem beszéltünk soha erről. Ezalatt a pár év alatt én kétszer lettem szerelmes. Először egy nagyon aranyos fiúval, de hiába alakult a dolog közöttünk, végül barátnője lett. Ez annyira elszomorított, hogy írtam ennek a barátomnak, hogy találkozzunk már, beszélgessünknkicsit (bár ő nem ért rá akkor, én pedig többet nem hívtam, inkább egyedül átvészeltem ezt a “szakítós időszakot”. Másodszor pedig most. De ezzel a fiúval tudom, hogy úgy sem lesz semmi, ez is plátói. Erre tényleg semmi esély sincs. Elszomorít a dolog, de már megszoktam. Viszont ilyenkor mindig a barátomra gondolok. Rájövök, hogy hiányzik meg rég beszéltünk, viszont egyaránt rossz érzésem is van, mintha csak kihasználnám. 17/L

2018. szept. 24. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Hát mert egy kicsit ki is használod...
2018. szept. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 GigiDiAugustino válasza:
59%
Élő példája vagy annak, hogy a lányokat r**ancnak nevezik. Alapból nem kell neked szegény srác, de mikor a te Adoniszod kioffol akkor már úgy vagy vele, hogy ha nincs ló, jó a szamár....... egy darabig. Aztán szakítasz vele, ezzel a földbe tiporva szegény gyereket. Megyek is hányni.
2018. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazatok van, köszönöm, hogy őszinték voltatok, muszáj vagyok hagyni.

Egyébként nem mentegetésként, hiszen igazatok van, de őt sem kell félteni csajozás szempontjából....

2018. szept. 27. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!