Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Kíváncsiságból, Ti hány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kíváncsiságból, Ti hány éves korotokban kezdtek el azon gondolkodni, hogy leszeretnétek feküdni párotokkal?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Párommal már születésem óta úgymond össze vagyunk nőve, mindig kéznél van. Szerintem valamikor 10 éves korom körül feküdhettünk le először és azóta hű társak vagyunk. Mindig számíthatok rá mindenben. Segít enni, írni, nehéz dolgokat emelni stb.


19F

2018. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
10 évesen már verted? Azt hittem, 12-13 körül szokták.
2018. szept. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
14 voltam. Ment is volna a dolog ha a barátnőm benne van de sajnos több mellette töltött átalvatlan éjszaka sem oldotta meg a helyzetet.
2018. szept. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy az előző hozzászóló jól írta, a fiúk kukija óvodás korban már tud merevedni,sőt nyolcvanas korban is aki olyan.
2018. szept. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha volt párom, akkor már azonnal, hiszen eleve azért volt párom.


Amúgy 10-11 voltam, amikor először kivertem, de nyilván korábban is eljátszottam már a gondolattal, hogy milyen "meztelenül puszilózni", hiszen látja az ember ezt tévében, olvassa könyvekben, újságokban.

2018. szept. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
4-5 évesen
2018. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2018. szept. 27. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!