Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitottunk barátnőmmel mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk barátnőmmel mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na annyi a lényeg, hogy szakitottunk baratnőmmel (1.5 evet jartunk)

De szeretjük még egymást csak azért szakítottunk mert folyamatosan vitatkoztunk vagy is probaltam neki mindig a jobbat adni és azt hitte bántani akarom vele.

Már 3 éve is együtt voltunk de akkor szakitottunk és tavaly jöttünk össze megint.


Szerintetek zárjam le vele vagy hagyjak neki szünetet?


Vagy mit csináljak nagyon tanácstalan vagyok.


16/f 16/l


Ha valami nem érthető megpróbálom leírni értehtőbben most csak ez jött ki.

Köszönöm a válaszokat!



2018. szept. 26. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Zárd le magadban. A töltött káposzta se jó felmelegítve. Ami 2x nem ment, pedig éveket szántatok rá, annak már vége van. Ideje beismerni.
2018. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
16 évesek vagytok de 3 éve is együtt voltatol? Oviban nem kavartatok véletlen? Jézusom...
2018. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
6.-ban voltunk ,,egyutt"(nem volt nagy kavaras kezenfogva setaltunk annyi volt...) de nemsokat, akkor en szakitottam vele
2018. szept. 26. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Beszéljétek meg, hogy mondjuk ha 20, vagy 25, vagy 30 évesen is egyedül lesztek, akkor megpróbáljátok újra. De ilyen komolytalanul fölösleges. Akkor mindegy, ha összeszedsz pár kurvincsot.
2018. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keresel másik tömni való bulát! Nem kell bonyolítani
2018. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!