Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha kirakom Instagram...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha kirakom Instagram történetre, akkor lehet megváltozik a véleménye a Fehérorosz barátnőmnek? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés
Hogyha kirakom,hogy szeretem Magyarországot,és bajnokok vagyunk,tartsunk össze...akkor lehet,hogy a kultúrájuk miatt majd eldob engem ez miatt?Amúgy is kicsit könnyűvérű...
2018. szept. 27. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Bajnokok vagyunk meg tartsunk össze vmi sportra ertendő, mert akkor rendben van. Ha csak ugy alapból, akkor nekem elégge megváltozna a velemenyem rólad.
2018. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
19%

1


Persze, mert libbant vagy.

2018. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Deniznek a "Halhatatlanok" c. videoklipjét tettem ki(Egy részletet) :)
2018. szept. 27. 22:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Libbant? Az meg mi?
2018. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerintem erre gondolt.Bár,szerintem nem vagy az:)))

"Libbant = a kisebbségeknek meg a nagytőkének hajbókoló liberális, aki szerint a szólásszabadság az úgy működik, hogy nekik mindent szabad, a többiek meg fogják be a pofájukat, mert azok mind nácik.


Ostobák gyülekezete."

2018. szept. 27. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, köszi a szómagyarázatot.

Mivel ez dal olimpikonok es paralimpikonok tiszteletére készült, nem latok benne semmi kivetnivalót! ;)

2018. szept. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm:)

[link]

2018. szept. 27. 23:10
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
A konnyuverusege miatt dobd.
2018. szept. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj:)
2018. okt. 1. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!