Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet pár kapcsolat, egy 13....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet pár kapcsolat, egy 13. osztályos végzős fiu, és egy kilencedikes lány között középiskolában?

Figyelt kérdés
2018. szept. 28. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Igen
2018. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Nem, nem lehet, mert MEGTILTOM! :D


De ha a kislányokra buksz, ám legyen. A te értelmi szinted is akkor itt van. Sebaj.

2018. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Lehet, de mi értelme?
2018. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Van tini rovat.


Nem mindegy, hogy pár kapcsolat vagy párkapcsolat.

2018. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem, két ember között csak egy kapcsolat lehet.
2018. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Milyen ostoba emberek járnak ide, jesszusom. :D Miért ne lehetne? A kor nem határoz meg semmit, ha jól kijöttök, akkor bármi lehetséges. :) Nekem sokkal idősebb a párom, és tökéletesen megvagyunk.
2018. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Hát már bocs de én így 18 évesen nem allnek össze egy kapcsolatra egy 15,14 eves lánnyal, nekem agyilag meg túl kislányok. Csak szexre mennek velük, testileg már javarészük érett ebben a korban.
2018. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!