Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most akkor tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most akkor tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem edzesrol. Az történt, hogy az öcsém odament hozzá és elmondta neki. A srác azt mondta, hogy tetszek neki nagyon. Én aztán odamentem hozzá és megkérdeztem tőle hogy igaz-e és ő azt mondta hogy sajnos nem igaz. Aztán hozzátette hogy bármi lehet. Én azt mondtam hogy nem hiszek el inkább semmit ő meg mondja hogy helyes és széles mosollyal köszönt el tőlem edzés végén.
2018. szept. 29. 15:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És volt fültanúja, hogy a srác azt mondta az öcsémnek, hogy nagyon tetszek neki
2018. szept. 29. 15:20
 2/11 anonim válasza:

Lehet, hogy csak fél kezdeményezni.

Vagy éppen nem tudja még ő sem, hogy mit érez.

2018. szept. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
szerintem meztelenül ülj rá a szájára
2018. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet Öcséd szórakozott, biztos látta, hogy nagyon tetszett neked és megpróbálta igy csinalni...
2018. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nemtudom hany evesek vagytok, de elég erdekes sztori ez, kivancsi vagyok hogy mi lesz ez után :D
2018. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Öcsém nem szórakozott tuti igaz amit mondott
2018. okt. 1. 15:42
 7/11 A kérdező kommentje:
Én 16 vagyok o 17
2018. okt. 1. 15:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Amikor megkérdezted tőle, nem volt ideges? Nem dadogott vagy valami ilyesmi?

Akkor valószínűleg félénk lehetett...

2018. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem dadogott és nem vettem eszre hogy idegese. Én nem is szoktam annyira észrevenni
2018. okt. 1. 16:13
 10/11 A kérdező kommentje:
Kicsit ööö-zöt
2018. okt. 1. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!