Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek oda hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy új 9.es osztály a suliban.Észrevettem ahogy az elmúlt napokban az egyik lány amikor elmegy mellettem vagy elmegyek mellette mindig néz engem,mosolyog néha.Valamelyik nap mèg rám is köszönt és mosolygott.Az a problémám hogy nem is vagyok benne biztos hogy akarja hogy odamenjek hozzá, a barátnői nem nagyon kedvelnek szerintem.Valamelyik nap is amikor ettem a szendvicsemet és eljött mellettem már hallottam ahogy mondja hogy "ott ő" az egyik barátnője meg egy elég rám jellemző rossz külső tulajdonságot kiemelt(szép hangosan) ami csak rám volt jellemző 2 másik osztálytársam mellett.Ő meg annyit mondott hogy" na maradj már csendben".Tehát nem is tudom hogy hogy tudnék odamenni hozzá akár beszélgetni vagy elkérni a nevét(mondjuk a nevét lehet hogy tudom de nem biztos hogy az ő) anélkül hogy a barátnői nem szólnának be nekem.Köszönöm hogy elolvastad,ha valamilyen módon tudnál segíteni akkor azt megköszönnèm:)

2018. okt. 1. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szard le a barátnőit ės menj oda hozzá
2018. okt. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bárcsak ilyen egyszerű lenne:/
2018. okt. 2. 06:24
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdésed az, hogy szerintünk menj-e oda a lányhoz. Az első válaszoló megírta. Szard le őket, és menj oda hozzá.

Nem tudom, hogy mi nem olyan egyszerű ebben. Félsz, hogy elutasít? Vagy egyszerűen nyuszi vagy odamenni?


Szép lassan is közeledhetsz felé :) Mosolyogj rá, köszönj neki! Egy próbát megér.

2018. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igaz, így kéne csinálnom, a baj inkább a barátnőin van.Persze tudom most mondtátok, de ma is beszóltak és ez már kezd szarul esni:/ tudom most piszkálhattok hogy lányok csúfolnak és ez igaz, de na mégis elég szar érzés:(... de köszönöm a választ:)
2018. okt. 2. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!