Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, minden nap beszéltünk találkoztunk tök jól elvoltunk majd egyik napról a másikra nem keres már! Mitől lehet ez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: reménytelenség, szerelem

2018. okt. 3. 11:21  Privát üzenet  

A válaszok

Tőle kėrdezd. Mi honnan a bánatból tudnank? Ezer oka lehet.

De ok, írok egyet: lehet, hogy átoperáltatta magát oroszlánfókanyúlpatkánnya.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. okt. 3. 11:28 Privát üzenet

1. Ne várd el hogy mindíg ő keressen ez két emberen múlik....

2 lehet azt érzi hogy elzárkóztál előle

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. okt. 3. 14:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiatalkoromban megismerkedtem egy lánnyal,30 év után ismét találkoztunk, ez egy véletlen, vagy a sorsnak van valamilyen célja velünk?
Van egy lány akivel megismerkedtem és akibe szerelmes voltam pár hónappal ezelőtt, de csak barátság lett. Na de beszélgettünk telefonon, smsben, neten, párszor találkoztunk....
Megismerkedtem egy sráccal, találkoztunk 4x-5x, smároltunk, facebookon minden nap beszélgetünk. Becézget, nagyon édes. A kérdés a következő?
Szerintetek most mit akar? Megismerkedtem egy fiúval találkoztunk is, sokat beszégettünk, de aztán ez megszűnt. Most újra beszégetünk, de nem tudom eldönteni, hogy mit akar.
WOW-on megismerkedtem egy k*rvajó tauren hunter csajjal, találkoztunk már dalaranban, meg mindenhol, őis 80-as, énis, sok a közös bennünk, szerintem elhívom randira, élőben is olyan mint a játékban?
Megismerkedtem nemrég álmaim pasijával, nagyon jól elvagyunk de sajnos kiderült hogy rokonságba állunk mamám tesójának az unokája! Soha nem találkoztunk eddig azt sem tudtuk...

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!