Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van baratnoje, es valoszinu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van baratnoje, es valoszinuleg erzi, hogy oda vagyok erte, akkor miert irkal meg mindig nekem?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, juniusban ismerkedtunk meg. Egy helyen dolgoztunk, es igazabol o volt az egyetlen, akivel rendesen el tudtam ott beszelgetni, sot, elveztem a tarsasagat, a tobbiek mind idegesitettek. Mar elso nap megkedveltem, es erezhetoen o is engem. En mar akkor tudtam, hogy van baratnoje, de gondoltam nem baj, mert tok szivesen baratkoznek is vele, annyira megfogott a szemelyisege. Vege lett a munkanak, o nem dolgozott tovabb nyaron, en pedig mashova mentem. Egesz nyaron osszesen 2x beszeltunk utana, egy ideig tokre hianyzott, es epp szeptemberre mar szinte teljesen beletorodtem, hogy ez eluszott, amikor felbukkant, ramirt. Huu, tokre orultem neki, es onnantol folyamatosan beszelgettunk, sot, egy csomo olyat ir, amit nem kene ugy, hogy baratnoje van. Igazabol reszben orulok, hogy beszelunk, de masreszt tudom, hogy nem annyira helyes, foleg azok az apro kis jelek, amiket kuld felem. Ha ott a baratnoje, es a facebookra posztolt kepeik alapjan "annyira de annyiraaaa szeretik egymasa", akkor miert nekem irkal minden szabad perceben? Nem tudom megerteni.

16l 17f



2018. okt. 7. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Mert meg akar b.aszni.
2018. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Arra ott a baratnoje😒
2018. okt. 7. 22:21
 3/13 anonim válasza:
100%
Velem is pont ugyanez van, azzal a különbséggel, hogy nem ír állandóan, és nem vagyok oda érte, osztálytàrsak vagyunk, és a barátnője az én egyik jó barátnőm. 2 éve vannak együtt, a srác nekem adta volna a saját jegyéit, csak egy busszal menjünk, folyton néz, odaül hozzám,stb, de engem nem érdekel, mint srác, és nekem ég a pofám. Tudod, hiába van valaki egy ideje kapcsolatban, ha nem boldog benne, csak kényelemből, megszokásból vannak együtt. Viszont én elvből nem jönnék össze egy ilyen sráccal, mert ezt velem ia ugyanúgy megteheti, ha belegondolsz, szerintem gerinctelen, de ez az én véleményem.
2018. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom, persze. Ezert idegesit az egesz.
2018. okt. 7. 22:24
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Tipic tini hülyeség,válogasd meg,kikkel ismerkedsz.

Amúgy szakítsd meg vele a kapcsoaltot, tudod, ebből semmi jó nem fog kisülni. Csak sérülni fogsz. Választhatod a nehezebbik utat is.

2018. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
És vegyél példát a 3-as válaszolóról, akinek elvei vannak, neked nincsenek. Nem bántásból,de akinek elvei vannak, az nem így viselkedik.
2018. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6, miert, hogyan viselkedek? Nem ertem mi kivetnivalot talaltal.
2018. okt. 7. 22:47
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

#7: Partner vagy a barátnője megalázásában, mert a srác veled flörtöl.

Másrészt pedig kiugrasz a bőrödből,mrt egy foglalt pasi,aki cseppet sem tűnik hűségesnek, rád ír. Gondolkozz már racionálisan, mert egyenlőre elveszi az eszed egy suhanc, aki a komoly kapcsolatot csak hírből ismeri.

2018. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert te hagyod, azért. Partner vagy neki a megcsalásban, mert előbb-utóbb ennek szex lesz a vége, ezt te is jól tudod. Amit nem tudsz, hogy szakítani viszont nem fog a másik lánnyal, ha cseppet is többre tartanam tisztelne és becsülne téged, mint azt a lányt, akkor nem mellette írkálna neked... szóval, te csak kaland leszel neki, szex után meg rohan majd ahhoz a lányhoz vissza, te meg lesel döbbenten, hogy DE HÁT AZT MONDTA, HOGY SZERET!!! Soha ne a nyálas szavaira, a tetteire figyelj. Ez a fiú nem szeret téged, csak látja rajtad, hogy naív és ebből kifolyólag könnyen kapható vagy.
2018. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jezusom, 16 eves vagyok, meg sosem volt baratom, hagyjuk mar a szex temat.
2018. okt. 7. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!