Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vonzódok egy fiúhoz, de az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vonzódok egy fiúhoz, de az egyből le akar velem feküdni, és régebben rossz híre volt, de nem tudom, hogy megváltozott-e, mit csináljak? Hogyan viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés

2018. okt. 8. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akar dugni. Ne hagyd.
2018. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy lyukat lát benned, semmi egyebet.

Kerüld, kerüld, kerüld!!!

2018. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én tényleg kedvelem, és azt mondta, hogy már megváltozott... Tudom, hogy ez fiú szájából hülyeség, főleg, ha nem is bizonyítja be. Felhívtam, és mondtam neki, hogy még nem akarom. Az is gáz, ha elő játékot akar csak simán? Az is csak ezt jelenti, hogy nem lát bennem semmi többet? Én egyébként mindig mindenkiben a rosszabbat látom, de ez most egy más eset. Szóval ezért kérdezem meg itt, hogy ne akarják magammal semmit elhitetni.
2018. okt. 8. 17:48
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg megváltozott akkor várja ki a szexet. Addig amíg te akarod halasztani. Bár elég biztos hogy csak megdugni akar. Ha nem így lenne nem erőltetné,nem győzködne.
2018. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy változott volna meg, ha azonnal szexelni akar??? :) Hagyd, és foglalkozz valaki mással, mielőtt összetöri a szívedet.
2018. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, csak előjátékot akar :D Nyilván tudja, hogyha már addig elmentek, akkor csak rábeszél valahogy :D

Ne legyél már ennyire naiv. Szerinted, ha egy fiú azonnal a szexszel indít, akkor mennyire lehetnek komolyak a szándékai??

2018. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Megváltozott...ahhha...nem akar megdugni nagyon, csak egy kicsit. Egy egész kicsit, ilyen pindurkát :D csak a huncutkája végét rakná be a punidba :D


Komolyan mondom neked, Kérdező, egy szavát se hidd el neki. Meg akar kapni, erről van szó, se többről, se kevesebbről!

2018. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Régóta ismerem, régebben is feljött a téma.(az ő részéről) Igazából sohasem voltunk együtt, csak csók, meg egy két dolog, és ennyi. Csak azt nem értem, hogy miért várom még mindig a válaszokat, amelyek valamivel megindokolják, hogy ő nem olyan :'D de úgy látom, most csak én vagyok ilyen bolond. :/ de köszi az eddigi válaszokat <3
2018. okt. 8. 18:35
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Rózsaszín köd effektus, Kérdező :) ne aggódj, nem tart örökké!

Később még hálás leszel nagyon, hogy lebeszéltünk erről a fiúról!

2018. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyira buta vagy :D "Ha csak pettinget akar is csak szexet akar?" :'DDD
2018. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!