Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ócsárolnia meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ócsárolnia meg lemondania?

Figyelt kérdés

1 hete szakítottunk azt hittem normális értelmes emberek módjára be lehet fejezni. Ez 1 hétig tartott, mert ma rám írt, hogy "minek ez a viselkedés?" Nem értettem mire gondol mert nem csináltam semmit csak elvileg megbeszéltük, hogy normálisan fogunk viselkedni egymással köszönünk ha úgy van beszélünk 1-2 szót aztán annyi. Ma reggel mentem a vasútállomásra ott volt köszöntöttem neki ő kb rám sem nézett és ennyi. Aztán ma hogy írt kérdeztem hogy mire gondol, hogy hogyan viselkedek erre még csak olynaokat mond, hogy majd az idő elrendezni és reméli ölbetett kézzel fogja végignézni. Fogalmam sem volt mire gondol aztán kiderült, hogy a múltamra, de hát ez is érdekes volt mert mindenről tudott. Aztán meg már olyanokkal jött, hogy milyen nagyképű vagyok meg elkényeztetett, meg mindneki látja, hogy milyen vagyok, stb. Mondtam neki, hogy én eddig is ilyen voltam abban az 1 évben is mikor együtt voltunk, kérdeztem hogy akkor jó e voltam stb.

Amikor szakítottunk akkor meg azon sírt, hogy ugye emlékezni fogok rá meg azért majd ugye köszönök neki. Erre most meg elkezd ócsárolni.

Én 16 vagyok ő 20

Erre vélemény?

16/L



2018. okt. 16. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Megsebezted az egóját, ennyi az egész. És ő meg gyermeteg módon így reagálja le. Miért mentetek szét?
2018. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Milyen kemény múltad lehet 16 évesen?

És a kor,meg a story alapján ez nem a felnőtt párkapcsolatokban való...

2018. okt. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Már bocs, de akármilyen lehet.. lehet megakarták erőszakolni, vagy nem élnek a szülei.

Azért mert valaki fiatalkorú, már nem lehet egy nehéz gyerekkora?

Vagy lehet haltak meg barátai, vagy barátja. Akár mi lehetne. Miért kell lenézni valakit, akiről szart se tudsz, meg kell egyből ítélkezni?

2018. okt. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Csak magamról némiképp: Én eleve majdnem meghaltam kicsiként. Szerintem már egy rossz dolog.

9 hónap helyett 8 hónapra születtem és teljes vércserét kellett nálam csinálni. Még mielőtt valaki azt mondja, hogy ilyen nincs is, hát nézzen utána a vér-összeférhetetlenség fogalmának a szülők között.

3. gyerek voltam a családba, szóval nálam ütközött ki a végén a leginkább. 3 évesen 4x voltam egymás után kórházba hetekig.

Aztán ami meg üti a pálmát mellette, hogy nekem anyumat majdnem hogy megölték a szemem láttára. Kést tartottak a torkához. 4 éves lehettem.

Aztán kikaptam óvodába egy pszichopata gyereket, aki vert, rettegtem tőle. Végül ezért féltem mindig is az emberektől. Felnőtt koromig.

2018. okt. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Hol láttál te ítélkezést te szerencsétlen gyászkeret?Egyszerűen kérdeztem.

Amúgy meg: *Fogalmam sem volt mire gondol aztán kiderült, hogy a múltamra, de hát ez is érdekes volt mert mindenről tudott*

Ez inkább valami szégyellni valónak tűnik,olyannak amit ő művelt.Szoval mêg ha lett is volna ítélkezés akkor is ülj le eggyes

2018. okt. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük a szomorú sztorit #3-4, de semmi köze a kérdéshez.
2018. okt. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ez alapján nekem is az jött le hogy a csajnak valami szégyenletea dolog van a multjában (talan túlságosan kapható volt vagy ki tudja), de azért nem szoktak más multját felhozni mert olyan szomorú gyerekkora lett volna. Plusz akkor nem az lenne a baj jogy a csaj nagyképű meg elkényeszett.
2018. okt. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a lényegtelen dolgokkat kellene foglalkozni mert csak annyi volt a kérdés hogy miért kell ócsárolnia. Véleményt kértem
2018. okt. 16. 09:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert egy nagyképű pitsának tart, mit nem értesz?
2018. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eddig meg nem tartott ez aztán értelmes
2018. okt. 16. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!