Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam hogy már nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és az anyukám picit régimódi. Van egy kapcsolatom ami kb 3 honapja tart és teljes mértékben szerelmes vagyom a fiuba, és lefekudtem vele, viszont ezt az anyukam nem tudja. Néhány dolgot meseltem neki , amiket csinaltunk a fiuval es már akkor is kiakadt, ezért nem merem elmondani neki hogy már nem vagyok szűz, viszont kozben meg szeretnék oszinte lenni vele, és szeretnek beszelni ilyen dolgokrol. Mit csináljak?
2018. okt. 16. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kellene ezzel dicsekedni. Az még őszinteség ha nem dicsekedsz.
2018. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem fogom elmondani. Neked is van magánéleted.
2018. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem kérdez rá akkor felesleges ezzel felvágni vagy nem tudom... ha ennyire nagy dolog és elszeretnéd valakinek mondani ott vannak a barátnők vagy nem tudom... Ha ezt minden áron meg akarod vele beszélni.

Őszinte vagy így is. De Amíg nem kérdez rá nem hazugság. Nem kell minden dolgot az orrára kötni.

2018. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!